ثور 16, 1400 12:14 Asia/Kabul
  • وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران: جهانیان نظاره‌ گر آزادی قدس خواهند شد
    وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران: جهانیان نظاره‌ گر آزادی قدس خواهند شد

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد، در آینده‌ای نزدیک جهانیان نظاره‌گر جشن آزادی قدس خواهند شد.

به گزارش رادیودری، وزارت دفاع ‌و پشتیابانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای، روز جهانی قدس را فرصتی بزرگ برای نمایش قدرت جهان اسلام برابر نظام استکبار و صهیونیسم غاصب توصیف و اعلام کرد: در آینده‌ای نزدیک جهانیان نظاره‌گر جشن آزادی قدس شریف خواهند شد.

در این بیانیه آمده است،  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با تدبیری حکیمانه با هدف زنده نگاه داشتن آرمان مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اشغالگری رژیم صهیونیستی، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را «روز قدس» نامگذاری کردند؛ روزی که جهان اسلام یکپارچه ضد رژیم نامشروع اسرائیل می‌خروشد و ندای آزادی قدس شریف را سر می دهد.

در بیانیه  وزارت دفاع ‌و پشتیابانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آمده است، آرمان فلسطین رنگ و بوی کهنگی نگرفته و شیشه عمر نامشروع رژیم اشغالگر قدس شکننده‌ تر از گذشته است.

در این بیانیه آمده است: در روز قدس نه تنها ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی خود را در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان اسلام به نمایش می‌گذارد، بلکه تمام جهان اسلام و سایر ملت‌های آزادی‌خواه و عدالت‌طلب نیز پرچم مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی را در این روز باشکوه بر می‌افرازند.

این بیانیه ادامه داد: مرعوب شدن برخی از کشورهای منطقه و هم پیمانی آشکار و  دوستی آن‌ها با رژیم جنایتکار اشغالگر قدس خیانتی نابخشودنی به آرمان فلسطین و امت های آزادی خواه است، ولی این حرکات خیانتکارانه نخواهد توانست آرمان فلسطین و آزادی آن کشور را به دست فراموشی بسپارد.

کلیدواژه