ثور 16, 1400 13:59 Asia/Kabul
  • روحانی : روز جهانی قدس روز حمایت از حقوق ملت فلسطین است
    روحانی : روز جهانی قدس روز حمایت از حقوق ملت فلسطین است

رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد، روز قدس ؛ روز حمایت از حقوق ملت فلسطین است و امیدواریم به زودی جهاد مردم این سرزمین به پیروزی تبدیل شود.

به گزارش رادیو دری به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ " حسن  روحانی " رئیس جمهوری ایران  امروز پنجشنبه  در مراسم افتتاح طرح های ملی وزارت خانه های علوم و آموزش و پرورش با اشاره به روز قدس گفت: فلسطینی ها در کشورهای مختلف، آواره و در شرایط سختی زندگی می کنند و جامعه جهانی نیز به آن ها توجهی ندارد.
رئیس جمهوری ایران با بیان اینکه صهیونیست ها همچنان به غصب سرزمین های فلسطین ادامه می دهند، افزود: ملت بزرگ ایران و امام خمینی ( ره )  جمعه آخر ماه رمضان را به عنوان روز جهانی قدس اعلام کردند که یادآور حقوق ملت فلسطین است.
به گفته روحانی : بازپس گیری قدس عزیز  مورد توجه همه مسلمانان بوده و امیدواریم مردم فلسطین در این جهاد به پیروزی و مسلمانان به آرزوی دیرین شان برسند.
رئیس جمهوری ایران  با بیان اینکه فردا جمعه روز جهانی قدس است گفت: این روز را پاس می داریم  و برای آزادی قدس دعا می کنیم و از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی همگان استفاده خواهیم کرد.

روحانی، همچنین با اشاره به پیشرفت های علمی در کشور گفت :  آمار نشان می دهد که در زمینه نوآوری و شرکت های دانش بنیان شاهد یک تحول بسیار بزرگ هستیم. 

کلیدواژه