ثور 16, 1400 15:32 Asia/Kabul
  •  دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی : مقاومت شعار وحدت بخش جهان اسلام است
    دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی : مقاومت شعار وحدت بخش جهان اسلام است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تاکید کرد: امروز حمایت از فلسطین و قدس شریف و مقابله با رژیم صهیونیستی یکی از مظاهر رویش وحدت و انسجام اسلامی است.

به گزارش رادیو دری به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،  " حمید شهریاری " دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نشست بین المللی ”آزادی قدس نزدیک است»  گفت :  رژیم نژاد پرست و جعلی صهیونیستی با پشتوانه نظام سلطه بخشی از سرزمین امت اسلامی را اشغال و یک ملت را از موطن خود آواره کرده است.
شهریاری در ادامه به بحران‌های اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی رژیم صهیونسیتی اشاره کرد و افزود : این رژیم در داخل مرزهای خودش نیز انسجام ندارد و چون بر اساس ظلم بنا شده است، پایدار نخواهد ماند.
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، تاکید کرد  اکنون تل آویو در تیررس موشک های حزب الله لبنان، غزه و مقاومت فلسطین قرار دارد.
به گفته شهریاری: اکنون رژیم صهیونیستی هر کجا وارد مرزهای لبنان و سوریه و فلسطین می شود با خفت و خواری در کمتر از یک ماه مجبور به خروج شده است.
شهریاری گفت:  این رژیم کودک کش جز قتل و کودک کشی و غارت چیزی ندارد و انچه به جهان عرضه کرده، جنگ است و گروهای تکفیری نیز ناشی از همین تفکرات رژیم صهیونیستی شکل گرفت.
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در ادامه به عادی سازی روابط برخی کشورهای اسلامی با رژیم صهیونسیتی اشاره کرد و افزود: رژیم صهیونسیتی می‌خواست ارتباطات مخفی با کشورهای اسلامی داشته باشد اما امروز دست جاسوسان مخفی دولتی رو شده است.
 

کلیدواژه