ثور 18, 1400 15:06 Asia/Kabul
  • محکومیت جنایات صهیونیست‌ ها در روز جهانی قدس
    محکومیت جنایات صهیونیست‌ ها در روز جهانی قدس

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، با محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در روز خونین جهانی قدس خواستار توقف فوری جنایات رژیم جعلی اسرائیل شد.

به گزارش رادیو دری،   " حسین امیر عبداللهیان  " دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با محکومیت جنایت اخیر صهیونیست‌ها در روز خونین جهانی قدس علیه ملت روزه دار فلسطین در مسجد الاقصی، خواستارتوقف فوری جنایات رژیم جعلی و تروریستی اسراییل و محکومیت این تجاوزات صهیونیستی و توقف نقض سیستماتیک حقوق بشر شد.

امیر عبداللهیان،  با اشاره به مسئولیت انسانی و حقوقی نهادهای بین المللی، مجامع بین المللی پارلمانی و سازمان ملل خواهان توقف فوری جنایات رژیم صهیونیستی شد.

دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین،  برافروخته شدن شعله‌های انتفاضه قدس را برگه دیگری از صفحات مبارزات و اراده ملت فلسطین برای نیل به حقوق مشروع خود خواند و یاری رساندن و کمک به ملت و مبارزین فلسطینی در این مرحله حساس را مهم و ضروری توصیف کرد.

امیرعبداللهیان،  از مجالس اسلامی و جهان به‌ویژه بین المجالس اسلامی و آسیایی درخواست کرد که به طور ویژه موضوع قدس و مسجد الاقصی را مورد اهتمام قرار دهند.

منابع خبری جمعه شب از حمله نظامیان صهیونیست، به نمازگزاران فلسطینی در مسجدالاقصی خبر  دادند.

بنا بر اعلام هلال احمر فلسطین، در حملات شب گذشته  نظامیان صهیونیست به فلسطینیان  در قدس اشغالی و منطقه شیخ جراح،  دستکم  ۲۰۵ فلسطینی  زخمی شدند.

کلیدواژه