ثور 27, 1400 08:17 Asia/Kabul
  • سرلشکر موسوی: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است
    سرلشکر موسوی: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است

فرمانده کل ارتش جمهوی اسلامی ایران گفت: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است.

به گزارش رادیو دری، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی در بازدید از مرکز آموزش‌های پشتیبانی شهید سرلشکر فیض الله امانی نیروی زمینی ارتش، افزود: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است البته خائنان و سازشکاران منطقه بدانند که خون کودکان غزه، سازشکاران معامله قرن را غرق خواهد کرد و ما استمرار جنایات رژیم صهیونیستی را نتیجه تعلل و خیانت سازشکاران معامله قرن می دانیم.

سرلشکر موسوی ادامه داد: ما در تحقق وعده‌های الهی کوچکترین تردیدی نداریم و می‌دانیم که حق بر باطل و ظلم و ظالم پیروز خواهد شد و ظالم و باطل نابود خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: روزی که رهبر روشن ضمیر ما وعده دادند که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، خیلی‌ها شاید رسیدن روزی مثل امروز را با این سرعت تصور نمی‌کردند.

فرمانده کل ارتش ایران تاکید کرد: صهیونیست‌ها که زمانی رؤیای تسلط بر منطقه را در سر می پروراندند امروز در نبرد با نیروهای مقاومت، مستاصل و زمین گیر شده اند و رؤیای نیل تا فرات به کابوس حفظ پادگان تروریستی اسرائیل تنزل یافته است.

درحالی حملات علیه غزه وارد هفتمین روز متوالی خود شده که رژیم صهیونیستی از شب گذشته حملات گسترده و وحشیانه ای را علیه مناطق مختلف مسکونی نوار غزه صورت داده است.

بر پایه تازه ترین آمار اعلام شده از سوی مقام‌های فلسطینی در روز یکشنبه،  با احتساب ۱۲ شهید و ۵۰ زخمی در پی حمله  امروز رژیم صهیونیستی به مرکز غزه، مجموع شهدای فلسطینی به ۱۵۲ نفر رسیده است.

کلیدواژه