جوزا 12, 1400 11:37 Asia/Kabul
  • سرلشگر باقری: موفقیت دانشمندان جوان و مدیران ارزشمند صنعت دفاعی ایران چشمگیر است
    سرلشگر باقری: موفقیت دانشمندان جوان و مدیران ارزشمند صنعت دفاعی ایران چشمگیر است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد، موفقیت دانشمندان جوان و مدیران ارزشمند صنعت دفاعی ایران چشمگیر است.

به گزارش رادیو دری، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در آیین افتتاح خطوط تولید باتری‌های فوق سنگین نیروگاهی و کششی در سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع گفت: دانشمندان جوان و مدیران ارزشمند صنعت دفاعی  موفق شدند به پیچیده ترین و دشوارترین فناوری در حوزه انرژی  دست پیدا کنند. 

سرلشکر  باقری افزود: به لحاظ کمیت مجموعه تولیدات سازمان صنایع دفاعی  طی 5 سال گذشته رشد 10 برابری داشته است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به نبرد امروز مردم فلسطین با رژیم غاصب صهیونیستی گفت: نبرد حق و باطل در طول تاریخ همواره وجود داشته است؛ دائمی است و در هر زمانی شکل و شمای خاص خود را داشته است.

سرلشکر باقری افزود: مردم فلسطین امروز  به جای سنگ از گلوله و راکت استفاده می کند و جنایات دد منشانه رژیم غاصب صهیونیستی را در بعد نظامی و با استفاده از تکنولوژی پاسخ  می دهند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی  و فرماندهی معظم کل قوا پرچمدار جبهه مقاومت است گفت: هیچ فرصتی را نباید از دست داد و با همت مضاعف تمامی راه های منتج به پیشرفت و اعتلای قدرت بازدارندگی را باید گسترش و توسعه داد.

 

دستاوردهای چشمگیر ایران در حوزه دفاعی

کلیدواژه