سرطان 09, 1400 10:44 Asia/Kabul
  • جبلی: اقدام آمریکا در مسدود کردن سایت‌ها مقاومت باعث افزایش همسویی رسانه‌های مقاومت شد
    جبلی: اقدام آمریکا در مسدود کردن سایت‌ها مقاومت باعث افزایش همسویی رسانه‌های مقاومت شد

معاون برون مرزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد، اقدام آمریکا در مسدود کردن سایت‌های محور مقاومت عزم این رسانه ها را برای مقابله با اقدام‌های آمریکا و همسویی در فعالیت‌های رسانه‌ای افزایش داد.

به گزارش رادیودری،  " پیمان جبلی "  معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما روز سه شنبه در دهمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی گفت: وظیفه اصلی  در رسانه های جبهه مقاومت انعکاس دستاوردها و مقابله با تبلیغات دشمنان و با تلاش هایی است که برای محدود کردن این رسانه ها  به عمل می آید.

جبلی افزود : تهیه واکسن کرونا نشان قدرت علمی و مصداق روشن از پیشرفت تکنولوژی در ایران است.

معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران گفت: باوجود  همه گیری کرونا و لطماتی که کشور از ویروس کرونا متحمل شد و همچنین فشار دشمنان و تحریم و برخی سوء مدیریت ها شاهد برگزاری انتخاباتی بودیم که رهبر معظم انقلاب اسلامی آن را انتخابات باشکوه نامیدند. 

جبلی با اشاره به پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ایران افزود:  ریل‌گذاری جدید  در دستگاه اجرایی  را  مردم انجام دادند که به تقویت روزافزون جبهه مقاومت در آینده منجر خواهد شد.

معاون برون مرزی صدا و سیما با اشاره به جنگ ائتلاف سعودی علیه یمن گفت:  بیش از 6 سال است که ماشین جنگی عربستان با حمایت آمریکا، اسرائیل و کشورهای اروپایی در صدد به زانو در آوردن مردم یمن هستند، اما اکنون خود در باتلاق یمن گرفتار شدند.

جبلی با بیان اینکه عملیات سیف القدس معادله جدیدی را بر رژیم صهیونیستی تحمیل کرد،  گفت:  این رژِیم از این پس بخواهد اقدامی علیه فلسطین انجام دهد باید حساب و کتاب بیشتری انجام دهد.

معاون برون مرزی صدا و سیما، همچنین مشارکت گسترده مردم سوریه انتخابات ریاست جمهوری این کشور را نشانه پیوستگی مردم این کشور با نظام حاکم بر آن عنوان کرد.

بستن وب سایت های مقاومت، تلاش آمریکا برای جلوگیری از انتشار حقایق

کلیدواژه