سرطان 20, 1400 08:17 Asia/Kabul
  • خطیب زاده: عقده‌های ضدایرانی به ریاکاری شرم‌آور غربی ها دامن زده است
    خطیب زاده: عقده‌های ضدایرانی به ریاکاری شرم‌آور غربی ها دامن زده است

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران شنبه شب با اشاره به حضور سیاستمداران غربی در نشست گروهک تروریستی منافقین تصریح کرد، عطش سیری‌ ناپذیر برای پول و عقده‌های ضدایرانی به ریاکاری شرم‌آور غربی ها دامن زده است.

به گزارش رادیو دری، "سعید خطیب‌زاده" در توییتر نوشت: سیاستمداران خودفروخته غربی (از جمله پمپئو مفتخر به دروغگویی، تقلب و سرقت) خود را ارزان فروخته و در سیرکی به میزبانی اروپا شرکت کرده‌اند که توسط یک فرقه تروریستی برگزار شده که زمانی مورد حمایت "صدام" دیکتاتور معدوم عراق بود و دستش به خون ایرانی‌ها آغشته است.

"خطیب‌زاده" افزود: عطش سیری‌ناپذیر برای پول و عقده‌های ضدایرانی، به ریاکاری شرم‌آور غربی دامن زده است.

روزنامه واشنگتن پست دیروز جمعه از حضور گروهی از اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در نشست گروهک تروریستی منافقین که به صورت مجازی برگزار می‌شود خبر داد و اعلام کرد، "تد کروز" سناتور جمهوریخواه، "کوین مک کارتی"  رهبر اقلیت جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا، سناتور "باب منندز" رئیس دموکرات کمیته روابط خارجی سنا، و چند مقام دیگر آمریکایی در این نشست سخنرانی خواهند کرد.

حضور فراحزبی نمایندگان کنگره آمریکا در نشستی که دست بانیان آن به خون ملت ایران آغشته است، نشان دهنده عمق دشمنی واشنگتن با مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

گروهک تروریستی منافقین از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در عملیات مختلف تروریستی بیش از 17 هزار شهروند ایرانی را ترور کرده است.

این گروهک تروریستی، مورد حمایت غرب به ویژه آمریکا و فرانسه است.

وزارت خارجه ایران: منافقین با وجود ترور هزاران ایرانی، توسط آمریکا و اروپا پناه داده شده‌اند

کلیدواژه