اسد 01, 1400 12:48 Asia/Kabul
  • رهبر معظم انقلاب اسلامی: مسئولان حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند
    رهبر معظم انقلاب اسلامی: مسئولان حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند

رهبر معظم انقلاب اسلامی مسئولان دستگاههای دولتی و غیردولتی را موظف کردند به صورت جدی رسیدگی به مشکلات و مسائل مردم استان خوزستان، جنوب غرب ایران را دنبال کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز(جمعه) پس از دریافت نوبت دوم واکسن "کوو ایران برکت" به مشکلات مردم خوزستان اشاره کردند و گفتند: در روزهای اخیر یکی از نگرانی‌های واقعاً دردآور، مسئله آب خوزستان و مشکلات مردم بود.
ایشان با گلایه از رعایت نشدن توصیه‌های متعدد قبلی درباره آب خوزستان و فاضلاب شهر اهواز، مرکز این استان افزودند: اگر آن توصیه‌ها مورد توجه قرار می‌گرفت مسلماً وضع کنونی ایجاد نمی‌شد که مردم وفادار خوزستان را با وجود این‌همه امکانات و استعدادهای طبیعی و کارخانجات در استان، ناراضی و ناراحت کند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: مردم ناراحتی خود را بروز دادند اما هیچ گله‌ای از آنها نمی‌توان داشت چراکه مسئله آب آن‌هم در آن آب‌وهوای گرم خوزستان مسئله کوچکی نیست.
ایشان با اشاره به حضور وفادارانه و فداکارانه مردم خوزستان در خط مقدم مشکلات هشت سال دفاع مقدس گفتند: این مردم نباید دچار مشکلات باشند و اگر به وقت خود به کار مردم رسیدگی می‌شد، این وضعیت ایجاد نمی‌شد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در همین حال مردم را به مراقبت در مقابل توطئه‌های دشمن توصیه کردند و گفتند: دشمن به دنبال آن است که از هر چیز علیه انقلاب و کشور و مصالح مردم استفاده کند بنابراین باید مراقبت شود که بهانه‌ای به دست آن داده نشود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین با قدردانی از مجاهدتهای مجموعه‌های بهداشت و درمان در مقابله با بیماری و بخصوص از زحمات دانشمندان و محققان در تولید واکسن داخلی، بر لزوم استمرار رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی تا توقف شیوع بیماری کرونا تأکید کردند.

تاکید رهبر معظم انقلاب بر رسیدگی سریع به مشکلات و مسائل مردم استان خوزستان

کلیدواژه