میزان 17, 1400 13:15 Asia/Kabul
  • جبلی: رسانه ملی باید مرزگستر و بین المللی باشد
    جبلی: رسانه ملی باید مرزگستر و بین المللی باشد

"پیمان جبلی "  رئیس جدید سازمان صدا و سیما ایران در مراسم معارفه اش گفت: رسانه ملی باید مرز گستر و بین المللی باشد و همواره برای جهان حرف داشته باشد. 

به گزارش رادیو دری،  مراسم معارفه  "پیمان جبلی "  رئیس جدید سازمان صدا و سیما با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب، رئیس مجلس، مسئولان لشکری و کشوری و جمعی از مدیران و کارکنان رسانه ملی امروز شنبه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم، همچنین از زحمات بیش از ۵ ساله  علی عسکری رئیس سابق رسانه ملی قدردانی شد.

در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی حکم ریاست پیمان جبلی،   را قرائت کرد. حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی هفتم مهر/میزان ۱۴۰۰، با صدور حکمی پیمان جبلی را به ریاست سازمان صدا و سیما منصوب کردند.

علی عسکری رئیس سابق صدا و سیما، در این مراسم گفت :  در زمانی که دشمن جریان تولید را هدف قرار داده بود، و در شرایط جنگ نرم رسانه ای امید و نشاط را رسانه ملی در جامعه تزریق کرد.

پیمان جبلی رئیس جدید سازمان صدا و سیما در این مراسم گفت: رسانه ملی باید مرز گستر و بین المللی باشد و همواره برای جهان حرف داشته باشد. 

رئیس جدید سازمان  صدا و سیما تاکید کرد: در این دوره از ظرفیت های نخبگان فرهنگی جوان  استفاده خواهد شد.

جبلی گفت  : رسانه ملی باید هویت محور و عدالت مدار باشد.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: رسانه ملی محکوم به تحول است و تحول هم ثبات و هم تغییر نیاز دارد.

جبلی در این مراسم افزود: رسانه ملی باید آینه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد و باید رسانه بیان خدمات نظام مقدس اسلامی باشیم.

انتصاب پیمان جبلی به ریاست سازمان صدا و سیمای ایران با حکم رهبر معظم انقلاب

کلیدواژه