عقرب 14, 1400 15:02 Asia/Kabul
  • یک تیر و هفت نشان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
    یک تیر و هفت نشان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

کارشناس مسائل غرب آسیا تاکید کرد: عملیات نیروی دریایی سپاه در آزادسازی نفت ایران و توقیف کشتی متجاوز از اهمیت بالایی برخوردار است.

عملیات نیروی دریایی سپاه در آزادسازی نفت ایران و توقیف کشتی متجاوز از اهمیت بالایی برخوردار است، بخصوص در ماه آبان که سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ست. 

نکته اول: در این اقدام این است که نظامیان آمریکایی حداکثر تلاش خود برای متوقف کردن پاسداران دریا انجام دادند ولی ناگزیر و ناکام میدان را ترک کردند.

دوم: تو دهنی به سعودی بود که گمان می‌کرد می‌تواند در پناه نیروی دریایی آمریکا، موفقیتی بدست آورد و بر شکست‌های سریالی این روزهایش از پابرهنگان دلاور یمن سرپوش بگذارد. حالا با این شکست، یمنی ها روحیه تازه ای پیدا می کنند.

سوم: این واقعه در آستانه اجلاس وین، روحیه تیم آمریکا را ضعیف تر می‌کند چرا که باید در مقابل «قدرت تهاجمی» ایران صدایش را پایین بیاورد.

چهارم: با توجه به دلخوری چین از آمریکا بابت زیر دریایی های اتمی فروخته شده به استرالیا، پکن را به ایران نزدیک‌تر می‌کند و موضع تهاجمی آن در برابر آمریکا تقویت می‌کند.

پنجم: با توجه به شکاف اخیر بین فرانسه و آمریکا، اقدام نظامی ایران، فرانسه را در وین از آمریکا دورتر می کند.

ششم: با توجه به رجزخوانی‌های رژیم صهیونیستی علیه ایران، اقدام تهاجمی سپاه علیه ارباب اسرائیل، توخالی بودن ادعاهای این رژیم را بیشتر برملا می نماید.

هفتم: با توجه به تحرک جدید ایران در صادرات، اقدام سپاه، ضریب امنیت دریایی صادرات ایران را افزایش داده و به «نقطه اطمینان» رسانده است. 

تا حالا یک تیر و هفت نشان را دیده اید؟ 

و اعدوا لهم مااستطعتم من قوه ترهبون به عدوالله و عدوکم

تصاویر اقدام دلاورانه نیروی دریایی سپاه علیه دزدی دریایی آمریکا

کلیدواژه