قوس 23, 1400 14:42 Asia/Kabul
  • سرلشکر باقری: ثانیه ای از توسعه توانمندی های دفاعی کشور غفلت نکردیم
    سرلشکر باقری: ثانیه ای از توسعه توانمندی های دفاعی کشور غفلت نکردیم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: لحظه و ثانیه ای از توسعه توانمندی های دفاعی و قدرت  بازدارندگی کشور غفلت نکرده ایم.

به گزارش رادیودری به نقل از روابط عمومی حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز ( سه شنبه ) در همایش سفرا و روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه  گفت: تحریم و فشار در مقابل موجب ایستادگی و شکل‌گیری روحیه اتکاء به خود و اعتماد به نفس و بستن کمربند همت و تلاش در مجموعه دفاعی کشور شد.

سرلشکر باقری  افزود: در مقابل و در پاسخ به دشمنی های جهانی علیه ایران  سلسله اقدامات و راهبردهایی در دستور کار حوزه دفاعی کشور قرار گرفت که به برکت خون شهیدان، تحت تدابیر و رهبری های حکیمانه حضرت امام خمینی  (ره) و سپس رهبر معظم انقلاب اسلامی صنعت دفاعی کشور به نقطه‌ای از رشد، ارتقا، بالندگی و بازدارندگی رسید که امروز قدرتی جرات تعدی و تعرض به ایران رآ به خود نمی دهد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: نیروهای مسلح  هیچگاه در رویارویی با دشمن، تهدید را کوچک نشمرده و برای تهدید حداقلی در حوزه راهبردی آمادگی و هوشیاری حداکثری متناسب با وضعیت دشمن را دارد.

سرلشکر باقری  خاطر نشان کرد:  آنچه جهانیان در سال های اخیر از جمله در عین الاسد و نیز هدف قرار گرفتن پهپاد راهبردی متجاوز رژیم تروریستی آمریکا در آب های سرزمینی کشور با سامانه های بومی و ایرانی مشاهده کرده‌ است، بویژه برای دشمنان ماجراجو آموزنده و عبرت انگیز است. 

کلیدواژه