جدی 02, 1400 11:26 Asia/Kabul
  • پایان مرحله زمینی رزمایش پیامبر اعظم (ص) 17
    پایان مرحله زمینی رزمایش پیامبر اعظم (ص) 17

مرحله زمینی رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۷ با اجرای موفق رزم گسترده شبانه یگان‌های مختلف نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پایان یافت.

به گزارش رادیودری، مرحله زمینی رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۷ سپاه پاسداران که در منطقه عمومی جنوب ایران آغاز شد، در نخستین ساعات بامداد امروز(پنجشنبه) با اجرای عملیات رزم گسترده شبانه و به کارگیری تاکتیک‌های ترکیبی یگان‌های تکاور، زرهی، توپخانه، پهپاد و بالگردهای تهاجمی هوانیروز پایان یافت.

در این رزمایش تمام واحدها و یگان‌های شرکت کننده به تجهیزات رزم در شب تجهیز شده بودند و به خوبی توانستند اهداف رزمایش را محقق کنند.

اجرای آتش بالگردهای تهاجمی هوانیروز سپاه در مرحله نهایی رزمایش با موفقیت به انجام رسید و یگان‌های رزمی این نیرو با بهره گیری از این تجهیزات توانستند به بهترین شکل به اجرای ماموریت مطابق با سناریوی رزمایش بپردازند.

 رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۷ از روز دوشنبه به مدت پنج روز در سواحل خلیج فارس، تنگه هرمز و منطقه عمومی استان‌های هرمزگان، بوشهر و خوزستان با حضور یگان‌هایی از نیروهای زمینی، دریایی و هوافضای سپاه همچنین برخی یگان‌های مردم پایه بسیج مستضعفین ایران برگزار شد.

تمرین عملیات موشکی بالستیک علیه اهداف ثابت و متحرک دشمن در رزمایش مشترک پیامبر اعظم (ص) ۱۷

سرلشکر سلامی : رزمایش پیامبر اعظم نشان‌دهنده جهش در قدرت دفاعی سپاه است

کلیدواژه