جدی 13, 1400 12:35 Asia/Kabul
  • قالیباف: سردار سلیمانی در جبهه مقاومت تحول ایجاد کرد
    قالیباف: سردار سلیمانی در جبهه مقاومت تحول ایجاد کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران گفت: تحول روحی و روانی که سردار سلیمانی در جبهه مقاومت ایجاد کرد، حتما آینده ما را روشن‌تر و محکم‌تر می‌کند.

به گزارش رادیو دری، «محمدباقر قالیباف» در سالروز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گفت وگو با شبکه عربی «المنار» افزود: اگر اثر شهید سلیمانی در جهان اسلام و در بین جوانان بیش از زمان حیات حاج قاسم نباشد، کمتر نیست و بدون شک روح ایشان و برکات شهید سلیمانی و تحول روحی و روانی که در جبهه مقاومت ایجاد کرد، حتما آینده ما را روشن تر و محکم تر می کند.

قالیباف همچنین با بیان اینکه آمریکا به صورت روحی و ذاتی به دنبال سلطه است تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران اساسا با ظلم مخالف است که این مخالفت و مقاومت ما نسبت به زیاده خواهی آمریکایی ها یک امر ماندگار و طبیعی است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کرد:  تا زمانی که آمریکایی ها بخواهند ظلم را بر کشور، ملت ما و امت اسلامی در همه بخش ها داشته باشند ما مقاومت می کنیم.

امروز دوشنبه سوم ژانویه 2022 مصادف با 13 دی ماه /جدی سال 1400 هجری شمسی، سالروز شهادت سردار سپهبد حاج "قاسم سلیمانی" فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سردار سپهبد حاج "قاسم سلیمانی"، "ابومهدی المهندس" معاون سازمان بسیج مردمی عراق "حشد الشعبی" و تعدادی از همراهانشان بامداد جمعه سوم ژانویه 2020 /13 جدی 1398 در حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی نزدیک فرودگاه بغداد پایتخت عراق به شهادت رسیدند.

فرار ذلت‌ بار آمریکا از ‏افغانستان و عراق؛ نتیجه ترور خفت‌ بار سردار سلیمانی

کلیدواژه