جدی 13, 1400 14:11 Asia/Kabul
  • سخنگوی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: سردار سلیمانی الگویی تمام عیار است
    سخنگوی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: سردار سلیمانی الگویی تمام عیار است

سخنگوی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار قاسم سلیمانی اسطوره‌ای به تمام معنا و الگویی تمام‌عیار برای نسل امروز و فردای بشریت است.

به گزارش رادیو دری، سردار سرتیپ رمضان شریف روز دوشنبه در آیین گرامیداشت دومین سالگرد سردار بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی در ایلام اظهار داشت: سردار قاسم سلیمانی محصول اعتماد، نصیحت و تدابیر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است و این بزرگ مرد و سرباز تربیت یافته دنیا را انگشت به دهان گذاشت و تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد و هیمنه آنان را در هم شکست.

سخنگوی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم ما سردار سلیمانی را در خط جبهه و در خاکریزها زیاد دیده‌اند، افزود: اما آن روح لطیف و شخصیت عرفانی حاج قاسم کمتر دیده شده است.

سردار شریف ادامه داد: در شرایطی که دشمنان نظام و انقلاب از گروه تروریستی داعش حمایت همه‌جانبه کردند تا بتوانند برای رسیدن به اهداف خود سرزمین مسلمانان را جولانگاه کنند اما سردار سلیمانی با یارانی وفادار زیر سایه رهبری انقلاب تمامی نقشه‌های شوم آنان را نقش برآب کرد.

امروز دوشنبه سوم ژانویه 2022 مصادف با 13 دی ماه جدی سال 1400 هجری شمسی، سالروز شهادت سردار سپهبد حاج "قاسم سلیمانی" فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سردار سپهبد حاج "قاسم سلیمانی"، "ابومهدی المهندس" معاون سازمان بسیج مردمی عراق "حشد الشعبی" و تعدادی از همراهانشان بامداد جمعه سوم ژانویه 2020 /13 جدی 1398 در حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی نزدیک فرودگاه بغداد پایتخت عراق به شهادت رسیدند.

قالیباف: سردار سلیمانی در جبهه مقاومت تحول ایجاد کرد

کلیدواژه