جدی 16, 1400 14:28 Asia/Kabul
  • سردار سلامی: سردار سلیمانی حاصل عمر و مکتب رهبری است
    سردار سلامی: سردار سلیمانی حاصل عمر و مکتب رهبری است

برون مرزی - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» حاصل عمر و مکتب رهبر و پرورش یافته ولی امر مسلمین است.

به گزارش رادیودری، سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنج شنبه در اجلاسیه دومین سالگرد سردار سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» در کرمان، جنوب ایران، با بیان توصیف صفات اخلاقی این شهید والا مقام افزود: او مردی است که اکثر عمر خودش را در میدان جهاد گذراند و جانانه جنگید.
سردار سلامی تصریح کرد: هر کسی با صفت ابدی خود زندگی می‌کند و هویت سلیمانی، شهید بود وتوصیف او اسان نیست.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که سردار شهید سلیمانی از شرق تا دریای مدیترانه را به هم وصل کرد وجبهه مقاومت را در برابر کفار قرار داد، گفت: در هر عملیاتی او بسیار قوی عمل می‌کرد و در سخت‌ترین نقاط نبرد همواره حضور داشت و تمثال مقاومت بود.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه ارمغان سردار سپهبد سلیمانی عزت بخشی به امت اسلام بود، افزود: راه سردار سلیمانی ادامه دارد و نیروهای مسلح ایران اجازه نفوذ دشمن و عوامل آن به سرزمین‌های اسلامی را نخواهند کرد.
سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سوم ژانویه 2020  (13جدی1398) در حالیکه  به دعوت رسمی مقامات عراق به این کشور سفر کرده بود، در حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی نزدیک فرودگاه بغداد، به همراه «ابومهدی المهندس» نایب‌ رئیس بسیج مردمی عراق(الحشد الشعبی) و 8 نفر از همرزمانش به شهادت رسید.

سردار سلیمانی الگوی بزرگ مقاومت

دریادار تنگسیری: روسیاهی ترور سردار سلیمانی همیشه برای آمریکا خواهد ماند

کلیدواژه