دلو 03, 1400 14:26 Asia/Kabul
  • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مداحان اهل‌بیت (ع): نقش خود را در مقابل جنگ رسانه‌ای علیه ملت بیابید
    رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مداحان اهل‌بیت (ع): نقش خود را در مقابل جنگ رسانه‌ای علیه ملت بیابید

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام تاکید کردند : هیئت کانون جهاد تبیین است؛ نقش خود را در مقابل جنگ رسانه‌ای علیه ملت بیابید.

به گزارش رادیو دری؛  "حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای" رهبر  معظم انقلاب اسلامی امروز ( یکشنبه ) در خجسته سالروز ولادت  حضرت فاطمه زهرا (س)،  در دیدار جمعی از مداحان اهل‌بیت(ع)، با اشاره به برخی ابعاد والای شخصیت حضرت صدیقه کبری فرمودند : جایگاه طهارت، کار برای خدا و خدمت بی‌منت، و موقعیت ممتاز در مواجهه با جبهه باطل در قضیه مباهله از جمله ویژگی‌های بی‌نظیر آن حضرت هستند که در قرآن کریم صراحتاً به آنها اشاره شده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی  افزودند: به لطف الهی، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، جامعه ایران، فاطمی شده است و در طول ۴۳ سال گذشته حرکت فاطمی را در دوران دفاع مقدس، در دوران حرکت علمی و خدمات بی‌منت شهیدانی همچون فخری‌زاده، شهدای هسته‌ای و دانشمند بزرگ مرحوم کاظمی آشتیانی، و در حوادث طبیعی همچون سیل و زلزله بارها دیده‌ایم.

ایشان تأکید کردند: حضرت فاطمه زهرا ( س)  باید در همه جهات بویژه حرکت‌های اجتماعی و انقلابی، اسوه و الگو باشند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه  خاطرنشان کردند:  خدمت اجتماعی به مردم در شرایطی که دشمن با ایجاد فشار اقتصادی سعی در قرار دادن آنها در مقابل نظام اسلامی دارد، جهادی ارزشمند است.

ایشان با اشاره به تحرک وسیع دشمنان ملت ایران برای وارونه‌سازی افکار و تخریب ایمان و باورهای مردم بوسیله انبوه رسانه‌ها و با استفاده از هزاران متخصص هنر و رسانه و پشتیبانی‌های هنگفت مالی و امنیتی، مهمترین عرصه جهاد را عرصه «تبیین و روشنگری» دانستند و تأکید کردند: در مقابل این حرکت شیطانی، هیئت‌ها باید از خود سؤال کنند که در جنگ بی‌امان جبهه حق و باطل، و تقابل روایت دروغ و حقیقت در کجا قرار دارند و چگونه آرمان ها و مبانی اصلی انقلاب را گسترش می‌دهند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با اشاره به نقش‌آفرینی و امتحان‌های خوب مداحان در دوران دفاع مقدس و همچنین در فتنه ۸۸ گفتند: مداحان به معنی واقعی کلمه مجاهدپروری و شهیدپروری کردند و در جنگ رسانه‌ای و فرهنگی میان جمهوری اسلامی و دشمن، صدای رسای مداحان انقلابی کارساز بود و امروز نیز این صدای رسا همچنان باید در مقابله با جبهه گسترده دشمن کارساز باشد.

مداحان اهل بیت (ع) با رهبر معظم انقلاب دیدار می کنند

کلیدواژه