ثور 09, 1401 13:43 Asia/Kabul
  • سردار قاآنی: جبهه بین‌المللی مقاومت هر روز گسترش می‌یابد
    سردار قاآنی: جبهه بین‌المللی مقاومت هر روز گسترش می‌یابد

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: امروز جبهه بین المللی مقاومت تشکیل شده است و هر روز رشد و توسعه بیشتری درجهان اسلام پیدا می‌کند.

به گزارش رادیو دری، " سردار اسماعیل قاآنی "  فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در پایان آیین راهپیمایی روز جهانی قدس در حرم مطهر امام رضا(ع) در مشهد مقدس گفت : روز قدس هر سال اعتلای بیشتری پیدا می کند و بدون تردید، با بزرگداشت این روز عظیم و اهتمام جدی مسلمانان به آن، مقدمات آزادی سرزمین قدس و فلسطین و مسجد الاقصی فراهم خواهد شد و زمان طولانی نخواهد گذشت که آزادی قطعی آنها محقق خواهد شد.

سردار قاآنی اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و همین که این نظام الهی با رهبری ولایی خود پا در عرصه مبارزه مستقیم میدانی برای مقابله با این رژیم جنایتکار گذاشت، فرزندان تربیت شده انقلاب در برابر این ارتش شکست ناپذیر رژیم صهیونیستی ایستادگی کردند چنان که در ۲۰ سال گذشته این رژیم با وجود چندین مرحله به راه انداختن جنگ، چیزی جز شکست عایدش نشده است.

وی اضافه کرد:  صهیونیستها شعار نیل تا فرات می دادند و اگر علما و مردم فداکار در سرزمین فلسطین، پیگیر این مبارزه ارزشمند علیه صهیونیستها نبودند و در مقابل این رژیم ایستادگی نمی کردند، دامنه زیاده خواهی آنها بسیار گسترش می یافت، همان طور که این رژیم به جنوب لبنان حمله کرد و حدود سه هزار انسان مظلوم را در مدت چند روز در این منطقه کشت.

امروز (جمعه) 29 آوریل 2022  (9 اردیبهشت1401)،  مصادف با 27 رمضان 1443 روز جهانی قدس است.

حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران برای زنده ماندن مساله اساسی فلسطین و اعلام همبستگی مسلمانان جهان با فلسطینی‌ها و بسیج نیروها برای نجات قدس‌شریف از اشغال صهیونیست‌ها، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به‌عنوان روز جهانی قدس نام‌گذاری کردند. 

تصاویر اختصاصی رادیو دری از حضور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در راهپیمایی مشهد

کلیدواژه