سرطان 09, 1401 13:01 Asia/Kabul
  • سرلشکر سلامی: دشمن، سپاه پاسداران را نقطه شکل‌گیری همه شکست‌های خود می‌داند
    سرلشکر سلامی: دشمن، سپاه پاسداران را نقطه شکل‌گیری همه شکست‌های خود می‌داند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به پیروزی های پی در پی این نهاد انقلابی در نبرد با دشمنان گفت: دشمن، سپاه پاسداران را نقطه شکل‌گیری همه شکست‌های خود می‌داند.

امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران با توجه به توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان، در اقدامی دوراندیشانه در دوم اردیبهشت/ثور سال 1358 (آوریل 1979) طی فرمانی به شورای انقلاب رسماً تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

به گزارش رادیو دری، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ناکام سازی اراده و نقشه های دشمن از جمله عبور از تحریم های اقتصادی، انزوا بخشی سیاسی، نبرد اطلاعاتی، جنگ روانی، ارعاب نظامی و مسائلی از این دست را از جمله  نقش آفرینی سپاه در کنار دیگر قوای نظام عنوان کرد.

سردار سلامی، درهم شکستن اراده و اقتدار دشمن در توقیف کشتی "استنا ایمپرو " انگلیسی، انهدام پهپاد متجاوز راهبردی جاسوسی  آمریکا، دستگیری تفنگداران آمریکایی، حمله موشکی  به پایگاه آمریکایی عین الاسد و برخی اقدامات دیگر را از  نقش‌آفرینی‌های غرور انگیز سپاه در برابر دشمن توصیف کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه نبرد اطلاعاتی، جاری‌ترین، مستمرترین، واقعی‌ترین و نزدیک‌ترین جنگی است که ایران سال‌هاست در آن قرار دارد، گفت: دشمن سپاه را نقطه شکل‌گیری همه شکست‌ها  و امتداد اراده نظام برای درهم شکستن خود می‌داند و بر همین اساس است که روی این نهاد قدرتمند و مردمی متمرکز شده است.

سردار سلامی: ملت ایران دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته است

کلیدواژه