سرطان 26, 1401 13:15 Asia/Kabul
  • سفر بایدن به منطقه، در جهت پیشبرد اهداف داخلی آمریکا بود
    سفر بایدن به منطقه، در جهت پیشبرد اهداف داخلی آمریکا بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران گفت: سفر «جوبایدن» رئیس جمهوری آمریکا به منطقه غرب آسیا اتهامات بی پایه و اساس او ضد ایران، نمایشی و درجهت پیشبرد نیاز داخلی آمریکا بود.

به گزارش رادیو دری، «ابوالفضل عموئی» عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران روز یکشنبه در حاشیه جلسنه علنی مجلس در گفت و گو با خبرگزاری ایران پرس افزود، سفر رئیس جمهوری آمریکا به عربستان سعودی به منظور کاهش تورم همزمان با افزایش نیاز آمریکا به انرژی انجام شد و مباحث مطرح شده ضد ایران در این سفر کاملاً بی اساس است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کرد: رئیس جمهوری آمریکا با طرح ادعاهای بی پایه و اساس ضد ایران به دنبال پذیرفته شدن توسط کشورهای منطقه است درحالیکه این کشورها می دانند که ایران برای حفظ جایگاه خود نیازی به سلاح اتمی ندارد.

«جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا روزشنبه در جمع تعدادی از سران کشورهای عربی در نشست جده مدعی شد که فعالیت‌های ایران باعث بی ثباتی منطقه شده است.

رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین با بیان اینکه این کشور به تلاش‌های دیپلماتیک خود برای فشار بر برنامه هسته‌ای ایران ادامه می دهد، عنوان کرد؛ آمریکا اجازه نخواهد داد که ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد. 

کنعانی: سخنان بایدن درباره ایران در راستای تداوم سیاست فتنه انگیزی واشنگتن است

میوه تلخ سفر بایدن به منطقه، فتنه‌انگیزی، جنگ، برادرکشی و توطئه است

کلیدواژه