اسد 02, 1401 07:40 Asia/Kabul
  • بازداشت شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی
    بازداشت شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط نیروهای امنیتی شناسایی و تمامی عناصر عملیاتی بازداشت شدند.

به گزارش رادیو دری، وزارت اطلاعات ایران با صدور اطلاعیه‌ای تصریح کرد: شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که برای انجام عملیات تروریستی به ایران اعزام شده بودند، پیش از هر اقدام خرابکارانه‌ای توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و کلیّه‌ عناصر عملیاتی بازداشت شدند.

در این اطلاعیه آمده است: اعضای بازداشت شده  که از طریق یکی از کشورهای همسایه با عوامل سازمان جاسوسی - تروریستی رژیم صهیونیستی(موساد) در ارتباط بودند، با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزاتِ عملیاتی و ارتباطی و قوی‌ترین مواد انفجاری، قصد انجام اقدامات خرابکارانه و عملیات تروریستی بی‌سابقه‌ای در برخی نقاط حسّاس و اهدافِ از پیش تعیین شده را داشتند که با عملیات چند مرحله‌ای و پیش‌دستانه‌ی نیروهای امنیتی شناسایی و بازداشت شدند.

این اطلاعیه می افزاید: با توجه به ادامه‌دار بودن تحقیقات و رصدهای اطلاعاتی درباره هرگونه ارتباط داخلی و خارجی با این تیم تروریستی، اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

انهدام شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی؛ هوشیاری حافظان امنیت ایران

کلیدواژه