اسد 13, 1401 15:17 Asia/Kabul

وزارت اطلاعات ایران از دستگیری ۱۰ تروریست‌تکفیری-صهیونیستی داعش خبر داد که قصد داشتند در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) دست به عملیات تروریستی بزنند.

به گزارش رادیو دری، وزارت اطلاعات ایران با صدور اطلاعیه‌ای درباره جزئیات دستگیری ده نفر از تروریست‌های تکفیری - صهیونیستی داعش اعلام کرد: در سه روز گذشته، تروریست‌های داعش قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) را داشتند.

در این اطلاعیه آمده است: رژیم جنایتکار صهیونیستی که پس از ناکامی بزرگ هفته‌ گذشته در انفجار یک مرکز حساس در ایران به دست تروریست‌های تجزیه طلب موسوم به کومله، به‌دنبال تحت‌الشعاع قرار دادن آن شکست سنگین و ترمیم روحیه‌ سرسپردگانش بود، این‌بار تلاش کرد تا از طریق تیم‌های تکفیری - داعشی برای عملیات تروریستی خود در مجالس عزاداری حضرت امام حسین (علیه‌السلام) اقدام کند.

در ادامه اطلاعیه وزارت اطلاعات ایران آمده است: با آمادگی نیروهای امنیتی و تحت نظر داشتن مُزدوران از مبدأ ترکیه و عراق، تروریست‌های تکفیری در دو منطقه غرب و جنوب کشور بازداشت شدند.

در این اطلاعیه‌ تاکید کرد: نیروهای امنیتی مقتدرانه، هوشمندانه و با بذل سلامتی و جان خویش از امنیت کشور و آرامش مردم سرافراز ایران اسلامی حراست می‌کنند.

چگونه خواب داعش برای ایران تعبیر نشد؟+فیلم

 

کلیدواژه