اسد 23, 1401 07:30 Asia/Kabul
  • علی باقری: کودک کشی به هنجار حکمرانی صهیونیست‌ها تبدیل شده است
    علی باقری: کودک کشی به هنجار حکمرانی صهیونیست‌ها تبدیل شده است

معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران در دیدار همتای قطری گفت: کودک کشی به هنجار حکمرانی صهیونیست‌ها تبدیل شده و نشان دهنده هراس راهبردی صهیونیست‌ها نسبت به آینده است.

به گزارش رادیو دری، «محمد بن عبدالعزیز الخلیفی» معاون وزیر خارجه قطر در امور منطقه‌ای در دیدار روز شنبه با علی باقری معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران درباره مسائل دوجانبه، اوضاع منطقه و تحولات بین‌المللی بحث و گفت‌وگو کرد.

علی باقری در این دیدار با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، اظهار داشت: کودک کشی به یک هنجار حکمرانی صهیونیست‌ها تبدیل شده و نشان دهنده هراس راهبردی صهیونیست‌ها نسبت به آینده است.

باقری با تاکید بر این‌که کودک کشی در هر معیار و ملاک انسانی محکوم است، تصریح کرد: صهیونیست‌ها به خوبی دریافته‌اند که تهدید راهبردی علیه اشغالگران در درون سرزمین‌های اشغالی با محوریت نسل نوظهور است.

معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران با تاکید بر این‌که موضوع فلسطین تاریخ انقضا ندارد و فلسطین همواره اولویت نخست جهان اسلام است، تصریح کرد: دولت‌های اسلامی باید بیش از پیش به حمایت و پشتیبانی از ملت فلسطین را در عرصه‌های مختلف بپردازند.

معاون وزیر خارجه قطر نیز در این دیدار با اشاره به مشترکات دو کشور، بر روابط رو به رشد دولت قطر و جمهوری اسلامی ایران در همه ابعاد تاکید کرد.

غریب آبادی: حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین مصداق جنایت علیه بشریت است

کلیدواژه