سنبله 16, 1401 10:53 Asia/Kabul
  • هشدار سرلشکر باقری به ارتش تروریستی آمریکا و رژیم صهیونیستی
    هشدار سرلشکر باقری به ارتش تروریستی آمریکا و رژیم صهیونیستی

رئیس ستاد کل نیروی‌های مسلح ایران به ارتش تروریستی آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای میزبان آنها در خصوص تهدید امنیت جمهوری اسلامی هشدار داد.

به گزارش رادیو دری، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروی‌های مسلح ایران گفت: در ماه‌های اخیر ارتش تروریستی آمریکا تلاش کرده جای خالی خود را که با عقب بردن ناوهای هواپیمابر، بالگرد بر و ناوشکن‌ها از خلیج فارس و دریای عمان به وجود آمده و موجب وحشت وابستگان او شده بود، با اتصال منطقه مورد غصب رژیم صهیونیستی به فرماندهی منطقه‌ای سنتکام، جبران کند.

سرلشکر باقری افزود: از نگاه ایران، امکانات جاسوسی و حتی عملیاتی آمریکا و هم‌پیمانان او در اختیار رژیم غاصب صهیونیستی نیز قرار خواهد گرفت و این موجب افزایش تهدید برای ایران خواهد شد.

رئیس ستاد کل نیروی‌های مسلح ایران تصریح کرد، ایران علاوه بر اعلام و اخطار کتبی و انتقال پیام از طریق وزارت امور خارجه به کشورهای میزبان ارتش آمریکا، با توسعه حضور و تعمیق گشت‌های هوایی و دریایی و تعمیق اشراف اطلاعاتی و انجام رزمایش‌های گوناگون دریایی موشکی و پهپادی و غیره، آمادگی و اخطار خود را اعلام می کند.

سرلشکر باقری تاکید کرد، توصیه دائمی و دوستانه ایران به کشورهای همسایه، برادری و همکارن برای برقراری امنیت منطقه توسط کشورهای این منطقه و اتکا نداشتن به بیگانگان است.

سرلشکر باقری: تهدیدهای تو خالی رژیم صهیونیستی جدی نیست

کلیدواژه