ثور 15, 1397 14:27 Asia/Kabul
  • سردار شریف : خون تازه‌ای در رگ‌های مبارزان فلسطینی جریان یافته است

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایران، گفت: با ورود نسل سوم و چهارم فلسطینیان به میدان مبارزه، خون تازه‌ای در رگ‌های مبارزان برای مقابله به صهیونیست های اشغالگر جریان یافته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سردار سرتیپ «رمضان شریف» رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایران دراولین نشست برنامه ریزی روز جهانی قدس سال 1397(هجری شمسی) این شورا، افزود: برپایی راهپیمایی‌ «حق بازگشت» به عنوان راهبرد جدید فلسطینیان در مبارزه با صهیونیست ها، نفی اسرائیل را بیش از پیش در اراده فلسطینی ها استوار خواهد کرد.

راهپیمایی «حق بازگشت» از 10 حمل به مناسبت «روز زمین» در باریکه غزه آغاز شده و همچنان ادامه دارد. در این راهپیمایی ها تاکنون 50 فلسطینی به ضرب گلوله‌ نظامیان اسرائیلی شهید و حدود هشت هزار نفر زخمی و مصدوم شده اند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس، تصریح کرد: اراده امت اسلام ،  توطئه امریکایی- صهیونیستی انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس را با هزینه های سنگین روبرو خواهد کرد.

سردار«رمضان شریف» در این نشست همچنین از روز جهانی قدس به عنوان نماد تحقق یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: حضور مردم در این راهپیمایی پرشور تاثیرات قابل ملاحظه ای را در زنده نگه داشتن موضوع فلسطین و کمک به تحقق آزادی بیت المقدس به دنبال داشته است.

وی همچنین  روز قدس را فرصتی مغتنم برای بازخوانی پرونده اشغالگری و ددمنشی رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی و محور وحدت و همگرایی امت اسلامی توصیف و تصریح کرد : شرایطی حساس و مهم در منطقه به ویژه در موضوع فلسطین در حال رقم خوردن است.

 

 

کلیدواژه