ثور 18, 1397 16:36 Asia/Kabul
  • رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: امنیت و قدرت دفاعی ایران مانع هر تهدیدی است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، امنیت پایدار و قدرت دفاعی بالای جمهوری اسلامی را مانع هر تهدیدی دانست.

به گزارش ایرنا، سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در اهواز مرکز استان خوزستان، جنوب غرب ایران گفت: هماهنگی نیروهای مسلح در مرزهای جمهوری اسلامی به ویژه در خوزستان امنیت پایداری را در مرزها برقرار کرده است.

سرلشکر باقری افزود: نیروهای مسلح در تمامی ابعاد ماموریت های خود را به خوبی انجام داده و هیچ تهدیدی جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران افزود: نیروی انتظامی خوزستان جزو نیروهای موفق بوده و در ابعاد مختلف به خوبی انجام وظیفه کرده است. 

سرلشکر باقری همچنین به برنامه های سفر سه روزه خود به خوزستان اشاره کرد و گفت: در این سفر تصمیم های خوبی در جهت تقویت نیروهای مسلح گرفته شد و امید می رود ماموریت ها با توان بیشتری انجام شود. 

سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران با همراهی تعدادی از فرماندهان و مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح، ارتش، سپاه و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به خوزستان سفر کرده است.

بازدید از وضعیت و آمادگی دفاعی یگان‌های ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، مرزبانی و پدافند مستقر در منطقه عمومی استان و نیز مراکز فرهنگی و یادمان های دفاع مقدس خوزستان و دیدار با مقامات و مسئولان استانی، از جمله برنامه‌های رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سفر به استان خوزستان بود.

کلیدواژه