سرطان 31, 1397 17:08 Asia/Kabul
  • سردار شریف: مشت آهنین سپاه آماده تحمیل هزینه های مستقیم به حامیان تروریست‌ها است

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تشییع شکوهمند شهدای مریوان را پاسخ مردم کردستان (غرب ایران) به تروریست ها و نشانه پیوند از هم ناگسستنی سپاه و ملت دانست و گفت: مشت آهنین سپاه آماده تحمیل هزینه های مستقیم به حامیان تروریست ها است.

سردار سرتیپ پاسدار «رمضان شریف» روز یکشنبه با اشاره به شهادت رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در درگیری اخیر با تروریست های ضد انقلاب در منطقه مرزی غرب ایران افزود: نیروی زمینی سپاه در سالهای اخیر به ویژه پس از پدیدار شدن فتنه داعش و تروریسم تکفیری در نقاط پیرامونی ایران، برای مقابله با سناریوها و طرح‌های ضد امنیتی دشمنان، همراه با سایر نیروهای امنیتی و دفاعی، حضور موفقی برای تامین امنیت و آرامش مردم داشته است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مقابله قاطع و وارد کردن ضربات مهلک و ویرانگر به  تیم های تروریستی و مزدوران تحت حمایت سازمان های جاسوسی و امنیتی جبهه دشمن را حاصل نقش آفرینی های هوشمندانه، اشراف اطلاعاتی و آمادگی های همه جانبه سپاه و سایر  نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ایران دانست.

سرتیپ شریف تصریح کرد: تلاش دشمنان برای نفوذ و ایجاد ناامنی در استان‌های مرزی ایران، با هوشیاری و آمادگی های رزمندگان مستقر در پایگاه های مرزی و نیز همکاری و حمایت های مردم آگاه و غیور بومی منطقه، ناکام مانده است. 

در حمله شامگاه جمعه اشرار و تروریست های ضد انقلاب و وابسته به استکبار جهانی به پاسگاه مرزی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران در روستای «دری» Dari مریوان (غرب ایران) و متعاقباً انفجار زاغه مهمات، 11 نفر از نیروهای امنیتی به شهادت رسیدند.

در این درگیری تعدادی از تروریست ها به هلاکت رسیدند و تعدادی نیز زخمی و یا متواری شدند.

گروهک تروریستی و ضد انقلاب موسوم به «پژاک» مسوولیت این حمله تروریستی را بر عهده گرفت.

کلیدواژه