حمل 21, 1398 16:32 Asia/Kabul
  • فرمانده کل سپاه پاسداران: آمریکایی ها جرات اقدام نظامی ضد ایران را ندارند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروهای نظامی آمریکا در منطقه تحت کنترل ایران هستند و هرگز جرات اقدام نظامی ضد ایران را ندارند.

سردار سرلشکر «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در حاشیه دیدار با وزیر امورخارجه ایران، در گفت وگو با خبرگزاری صدا و سیما افزود: اقدام آمریکا ضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیار مضحک و در حد شعار است.
سرلشکر جعفری با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی ایران از احمق ترین افراد هستند ، تصریح کرد: اقدام آمریکا ضد سپاه پاسداران، برخلاف نیت شومشان، سبب همدلی و اتحاد بیشتر ایرانیان شد.
«محمدجواد ظریف» وزیر امورخارجه ایران و معاونان این وزارت‌خانه امروز(چهارشنبه) با فرماندهان عالی رتبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار و گفت وگو کردند.
دولت آمریکا روز دوشنبه در ادامه اقدامات ضد ایرانی و سیاست فشار بر نیروهایی که از طریق مبارزه با گروه‌های تروریستی، واشنگتن را در پیشبرد اهدافش در منطقه ناکام گذاشته‌اند، طرح اضافه کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فهرست سازمان‌های اصطلاحاً "تروریستی" خود را اعلام کرد.
شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران نیز در واکنش به این اقدام آمریکا، نیروهای نظامی این کشور در منطقه غرب آسیا (سنتکام) و تمامی نیروهای وابسته به آن را "گروه تروریستی" معرفی کرد.

 

تگ

کامنت