حمل 22, 1398 14:28 Asia/Kabul
  • علام حمایت و همدلی مردم ایران با سپاه پاسداران؛ فردا

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از مردم ایران دعوت کرد، پس از اقامۀ نماز جمعه فردا، در تظاهراتی، خشم خود را از تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط آمریکا به نمایش بگذارند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایران، ضمن محکومیت اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهوری رژیم مستکبر آمریکا، در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تاکید کرد: تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط دولتی که خود بانی و حامی تروریسم در سطح جهان است، بیشتر شبیه یک شوخی احمقانه و در عین حال بازی با دم شیر است.

براساس این اطلاعیه؛ ملت ایران اسلامی، فردا پس از اقامۀ نماز جمعه، شکوه وحدت خود را با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته و  با حضور باشکوه و وحدت بخش خود در تظاهرات، فریاد «ایران اسلامی یکپارچه، سپاهی هستند» را سرخواهد داد.

دولت آمریکا روز دوشنبه در ادامه اقدامات ضد ایرانی و سیاست فشار بر نیروهایی که از طریق مبارزه با گروه‌های تروریستی، واشنگتن را در پیشبرد اهدافش در منطقه ناکام گذاشته‌اند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فهرست سازمان‌های اصطلاحاً "تروریستی" اضافه کرد. 

شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران نیز در واکنش به این اقدام آمریکا، نیروهای نظامی این کشور در منطقه غرب آسیا (سنتکام) و تمامی نیروهای وابسته به آن را "گروه تروریستی" معرفی کرد.

کلیدواژه