حمل 27, 1398 14:12 Asia/Kabul
  • قدردانی سرلشکر جعفری از حمایت‌های مردم و مسئولان ایران از سپاه پاسداران

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مواضع و حمایت‌های مردم ، مسئولان کشوری، لشکری و شخصیت‌‌های حوزوی، دانشگاهی و سیاسی ایران از سپاه پاسداران برابر اقدام احمقانه آمریکایی‌ها قدردانی کرد.

به گزارش روز سه شنبه سپاه نیوز، سردار سرلشکر «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه‌های جداگانه‌ای به مسئولان کشوری، لشکری و شخصیت‌‌های حوزوی، دانشگاهی و سیاسی ایران تصریح کرد: اقدام احمقانه و غیرقانونی رئیس جمهوری ماجراجوی رژیم آمریکا و اطرافیان افراطی وی در قرار دادن "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" در زمره سازمان‌های تروریستی جهان، محصول کینه و عصبانیت آنان از شکست‌های زنجیره‌ای این نظام در منطقه است.
سرلشکر جعفری با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، درک عمیق و نوع نگاه و حمایت‌های مردم ایران را سرمایه‌ای بزرگ برای خود می‌داند، تاکید کرد: سپاه پاسداران در پیگیری رسالت و ماموریت‌های خود، تحت تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای، به ویژه در عرصه حفظ امنیت ملی و ارتقای اقتدار دفاعی و منطقه‌ای و پاسخ متقابل به دشمنان از جمله دولت شرور و تروریست‌پرور آمریکا را با جدیت و قاطعیت عملیاتی خواهد کرد.
دولت آمریکا در ادامه اقدامات ضد ایرانی و سیاست فشار بر نیروهایی که از طریق مبارزه با گروه‌های تروریستی، واشنگتن را در پیشبرد اهدافش در منطقه ناکام گذاشته‌اند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فهرست سازمان‌های اصطلاحاً "تروریستی" اضافه کرد. 
در پی این اقدام، مردم ایران، با برگزاری راهپیمایی در سراسر کشور، حمایت خود را از این نهاد اعلام کردند.
اقدام دولت آمریکا در حالی است که این کشور با مداخله نظامی مستقیم و اِشغال برخی کشورهای منطقه غرب آسیا، موجب پیدایش و فعالیت گروه‎های تروریستی از جمله القاعده و سپس داعش شد.

کلیدواژه