جوزا 12, 1398 14:50 Asia/Kabul
  • سرلشکر صفوی: تمام شناورهای بیگانه در تیررس موشک‌های ایران قرار دارند

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوای ایران گفت: تمام ناوگان های آمریکایی در خلیج فارس در بُرد موشک‌های ساحل به دریای نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارد.

سردار سرلشکر پاسدار «سید یحیی رحیم صفوی» دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوای ایران روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه آمریکایی ها بیش از 25 پایگاه نظامی در سراسر منطقه دارند، افزود: آمریکایی ها به خوبی می‌دانند در خلیج فارس تمام ناوگان های آنان در بُرد موشک‌های ساحل به دریای نیروی دریایی سپاه پاسداران قرار دارد.
سرلشکر صفوی با بیان اینکه شلیک اولین تیر در خلیج فارس قیمت نفت را 100 دلار خواهد کرد، تصریح کرد: این نفت 100 دلاری برای آمریکا، اروپا و دوستان آمریکا مانند ژاپن و کره جنوبی قابل تحمل نخواهد بود.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوای ایران با تاکید بر اینکه قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی رو به افول است، خطاب به سران کشورهای مرتجع منطقه گفت: آمریکایی‌ها به هیچکدام از نوکران خود وفادار نبوده و نیستند.
سرلشکر صفوی با بیان اینکه ایران همواره به دنبال روابط دوستانه با کشورهای همسایه است، افزود: استراتژی ایران عدم تخاصم با همسایگان است و حتی ایران حاضر به امضای پیمان عدم تخاصم با کشورهای همسایه است.

کلیدواژه