سرطان 31, 1398 13:27 Asia/Kabul
  • رهبر معظم انقلاب: موضوع فلسطین قطعاً به نفع مردم فلسطین تمام خواهد شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: پیروزی بدون مقاومت و مبارزه به دست نمی آید و براساس وعده تخلف ناپذیر الهی، موضوع فلسطین قطعاً به نفع مردم فلسطین و جهان اسلام تمام خواهد شد.

"حضرت آیت الله خامنه ای" صبح امروز (دوشنبه) در دیدار هیاتی عالیرتبه از جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، قضیه فلسطین را قضیه اول و مهمترین مسئله جهان اسلام دانستند و تصریح کردند: حماس در قلب حرکت فلسطین قرار دارد همانگونه که فلسطین در قلب حرکت جهان اسلام قرار گرفته است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی، ایستادگی و مقاومت مردم غزه و ساکنان ساحل غربی رود اردن را بشارت دهنده فتح و پیروزی خواندند و افزودند: جمهوری اسلامی ایران در قضیه فلسطین با هیچ کشوری در دنیا رودربایستی ندارد زیرا حمایت از فلسطین یک مسئله اعتقادی و دینی است.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: دوری برخی کشورهای دنباله رو آمریکا همچون سعودی از موضوع فلسطین یک حماقت بود زیرا اگر از فلسطین حمایت می کردند، می توانستند در مقابل آمریکا امتیاز بگیرند.

ایشان با اشاره به طرح خیانت آمیز «معامله قرن» تأکید کردند: هدف از این توطئه خطرناک، از بین بردن هویت فلسطینی در میان آحاد مردم و جوانان فلسطینی است که نباید گذاشت آنها با استفاده از پول، هویت فلسطینی را از بین ببرند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: در سال های نه چندان دور، فلسطینی ها با سنگ مبارزه می کردند، اما امروز بجای سنگ، مجهز به موشکهای نقطه زن هستند و این یعنی احساس پیشرفت.

"صالح العاروری" نائب رئیس دفتر سیاسی حماس هم در این دیدار با قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی از مردم فلسطین  گفت : هرگونه اقدام خصمانه در مورد ایران در واقع اقدام خصمانه ضد فلسطین و جریان مقاومت است.

کلیدواژه