جدی 08, 1398 10:19 Asia/Kabul
  • حماس هرگونه سازش با رژیم صهیونیستی را رد کرد

یک عضو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) توافق این جنبش با رژیم صهیونیستی را برای ارائه تسهیلات به غزه در ازای توقف شلیک موشکی این گروه به سرزمین‌های اشغالی، رد کرد.

به گزارش شبکه تلویزیونی "المیادین"، «سهیل الهندی» عضو دفتر سیاسی حماس هر گونه سازش این جنبش با رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد.
الهندی افزود: اخبار رسانه‌های اسرائیلی درباره اینکه در صورت توقف شلیک موشک از سوی حماس به سمت سرزمین‌های اشغالی، اسرائیل تسهیلاتی را به غزه ارائه می‌دهد، بی پایه و اساس است.
تکذیب اخبار رسانه‌های صهیونیستی توسط اعضای جنبش حماس پس از آن صورت می‌گیرد که چهارشنبه شب گذشته در جریان سخنرانی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی یک موشک به شهر "عسقلان"،جنوب سرزمین‌های اشغالی، شلیک شد.
نتانیاهو که برای سخنرانی و تبلیغات انتخاباتی به شهر عسقلان رفته بود، پس از شلیک این موشک ، محل سخنرانی را ترک کرد و به پناهگاه منتقل شد.
شلیک این موشک به قدری ترس بر جان صهیونیست‌ها انداخته است که بسیاری از سران این رژیم بار دیگر گروه‌های مقامت را تهدید کرده‌اند که سیاست ترور رهبران آنها را در پاسخ به این اقدام از سر خواهند گرفت.

 

تگ

کامنت