دلو 26, 1398 10:16 Asia/Kabul
  • تاکید دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجبای عراق بر پاکسازی منطقه از وجود آمریکایی‌‌ها

دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجبای عراق گفت: کمترین اقدام برای اثبات وفاداری و انتقام جنایت بزدلانه آمریکا در ترور سردار سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاکسازی کامل منطقه از وجود آمریکایی‌هاست.

سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که سوم ژانویه به دعوت رسمی مقامات عراق به این کشور سفر کرده بود به همراه «ابومهدی المهندس» نائب‌رئیس شهید بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و 8 نفر دیگر در حمله هوایی تروریست‌های آمریکایی نزدیک فرودگاه بغداد، به شهادت رسید.
«اکرم الکعبی» دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجبای عراق عصر جمعه در چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای جبهه مقاومت و شهدای امنیت در تهران با ذکر موارد متعددِ نقض حاکمیت و غارت منابع عراق از سوی بیگانگان، تاکید کرد: محور مقاومت از تهدید و ارعاب نمی‌هراسد و آماده اخراج بیگانگان از عراق است.
دبیرکل نُجَباء با اشاره به مجاهدت‌های سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» در  کمک به عراق برای مبارزه با تروریست‌ها، این ادعا که "عراق به نیابت از ایران با آمریکا وارد جنگ شده است" را رد کرد و افزود:دشمن می‌خواهد با چنین القائات فریبنده‌ای، افکار عمومی را از اقدامات مخربش منحرف کند.
الکعبی با ذکر خاطره‌ای از فرمانده شهید سپاه قدس به خباثت آمریکایی‌ها پرداخت و افزود: شهید سلیمانی با بیان اینکه آمریکایی‌ها چقدر وقیح هستند، نقل می‌کرد، "آن‌ها پیغام فرستاده‌اند که اگر حاضر به تقسیم غنایم باشید، ما اعتراضی به حضور شما در عراق نداریم؛ به‌شرط آنکه مزاحم منافع یکدیگر نشویم!".
چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای جبهه مقاومت و شهیدان امنیت عصر روز جمعه با حضور مسؤولان و نمایندگان جنبش‌های مقاومت اسلامی در تهران برگزار شد.

تگ

کامنت