حمل 20, 1399 03:45 Asia/Kabul
  • سید حسن نصرالله: رژیم صهیونیستی نگران است بیش از 80 سال عمر نکند

دبیرکل حزب الله لبنان سه شنبه شب در سخنانی به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد فرخنده حضرت مهدی (عج) دوازدهمین امام شیعیان جهان به ترس و نگرانی صهیونیست‌ها از ظهور حضرت مهدی (عج) اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون در فلسطین اشغالی، رژیم غاصبی وجود دارد که نگران حفظ موجودیت سیاسی خود بوده و بیم آن را دارد که بیش از هشتاد سال عمر نکند.

به گزارش ایرنا، "سید حسن نصرالله" با تبریک این روز فرخنده، ولادت امام زمان (عج) را به مثابه آغاز شمار معکوس برای تحقق وعده الهی دانست و افزود: حضرت مهدی (عج) با ظهور خود جهان را با عدل، صلح و محبت پر خواهد کرد.

دبیرکل حزب الله لبنان همچنین سالروز شهادت شهید محمد باقر صدر به همراه خواهرش توسط "صدام" دیکتاتور معدوم عراق را تسلیت گفت و از این شهید گرانقدر  به عنوان فیلسوف و اندیشمند یاد کرد.

"سید حسن نصرالله" به نقل قولی از شهید صدر درباره انقلاب اسلامی ایران و حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: شهید صدر وقتی انقلاب اسلامی ایران پیروز شد، فرمود: "امام خمینی (ره) آنچه را که انبیا دنبال آن بودند محقق ساخت."

دبیرکل حزب الله لبنان ضمن اعلام جمله شهید صدر «در امام خمینی ذوب شوید، همان گونه که امام در اسلام ذوب شده است»، اعلام کرد، این مسیر ادامه خواهد داشت.

کلیدواژه