ثور 17, 1400 14:40 Asia/Kabul
  • سید عمار الحکیم: در مسیر نصرت فلسطین همراه مردم فلسطین می‌مانیم
    سید عمار الحکیم: در مسیر نصرت فلسطین همراه مردم فلسطین می‌مانیم

رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس بر حمایت از ملت فلسطین تأکید کرد.

به گزارش رادیودری، «عمار حکیم» رهبر جریان حکمت ملی عراق امروز جمعه ضمن یادآوری مظلومیت ملت فلسطین تأکید کرد، عهد ما با عزیزانمان در فلسطین آن است که در مسیر نصرت مسئله عادلانه‌شان خواهیم ماند و از این اصل مشروع کوتاه نخواهیم آمد.

رهبر جریان حکمت ملی عراق تاکید کرد، روز جهانی قدس یادآور مظلومیت فلسطین عزیز و ملت دوست و برادر و مسئله عادلانه آن‌هاست که در همه وجدان‌های زنده ریشه دوانده و این روز فرصتی برای تجدید عهد با مسئله نخستین مسلمانان و اعراب است.

حکیم تصریح کرد، مسئله قدس و زمین‌های غارت شده‌اش فقط به ملت فلسطین مربوط نمی‌شود، بلکه مسئله مسلمانان و اعراب و همه ملت‌های آزاده جهان است.

رهبر جریان حکمت ملی عراق تاکید کرد، در کوران حوادث، مسئله قدس در جان‌ها و دل‌ها زنده و تپنده است و مسلمانان را متحد نگه می‌دارد و اولویت‌های ما را تعیین می‌کند.

حکیم در ادامه افزود، روز جهانی قدس پیامی است که مسئولیت توقف طرح‌های مصادره و غارت سرزمین‌های فلسطینی را به جامعه جهانی یادآور می‌شود.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران روز جهانی قدس نام‎گذاری شده ‏است.

کلیدواژه