جوزا 08, 1400 14:42 Asia/Kabul
  • خالد مشعل: جنگ با رژیم صهیونیستی به پایان نرسیده است
    خالد مشعل: جنگ با رژیم صهیونیستی به پایان نرسیده است

رئیس سابق جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد، جنگ با رژیم صهیونیستی به پایان نرسیده است و نبرد شمشیر قدس، در مسیر پیروزی و آزادی فلسطین ادامه خواهد یافت.

به گزارش رادیو دری، «خالد مشعل» رئیس سابق جنبش حماس امروز شنبه گفت، برخی تلاش می کنند از جنگ اخیر مقاومت با صهیونیستها، برای حل‌وفصل سیاسی و راهکار مُرده دو دولتی بهره‌برداری کنند و رژیم صهیونیستی تلاش دارد چیزی را که در میدان به دست نیاورده، از طریق سیاسی به دست آورد.

رئیس سابق حماس تصریح کرد، رژیم صهیونیستی در تلاش است ملت فلسطین را در قدس، مسجدالاقصی و محله «الشیخ جراح» تحریک کند و از طریق عادی‌سازی و برقراری روابط با کشورهای دیگر، بر جنایات خود سرپوش بگذارد.

این عضو حماس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در هر جایی علیه ملت فلسطین توطئه می‌کند، خاطر نشان کرد آمریکا در تلاش است شکست میدانی اسرائیل را جبران کند، اما مقاومت رژیم صهیونیستی را شکست داد و امتیاز بالایی در این جنگ به دست آورد. 

رهبر حماس در خارج با بیان اینکه رژیم صهیونیستی هیچ آینده‌ای در سرزمین فلسطین ندارد، خاطر نشان کرد  تمام امت اسلام نقش و سهمی در طرح آزادسازی دارد و زمانی که همه با قدرت وارد شوند، نبرد آزادسازی فلسطین نزدیک می‌شود.

درجنگ 12 روزه غزه (10 - 21 می) که به دنبال جنایات این رژیم در مسجدالاقصی، منطقه شیخ جراح و غزه آغاز شد، نیروهای مقاومت صدها موشک پیشرفته به سمت شهرک های صهیونیست نشین شلیک کردند که در پی آن رژیم صهیونیستی از ترس نیروهای مقاومت ناچار به پذیرش آتش بس شد . 

کلیدواژه