سنبله 04, 1400 14:05 Asia/Kabul
  • رژیم صهیونیستی، غزه را به جنگ دوباره تهدید کرد
    رژیم صهیونیستی، غزه را به جنگ دوباره تهدید کرد

رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی بار دیگر غزه را تهدید کرد و مدعی شد که ارتش این رژیم برای حمله‌ای دیگر به این منطقه آماده می شود.

به گزارش رادیو دری،  شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از «آویو کوخاوی» امروز پنج شنبه اعلام کرد: ارتش پس از نبرد شمشیر قدس در حال آماده‌سازی خود برای عملیات نظامی دیگری علیه غزه است.

کوخاوی با اشاره به اینکه ارتش صهیونیستی از هیچ طرفی هیچگونه حمله‌ای را به اراضی اشغالی نخواهد پذیرفت افزود: این رژیم، حماس را مسوول هرگونه حادثه و رخدادی در غزه می‌داند.

رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی  اظهار کرد: تنش‌های اخیر در مرز غزه موجب شد تا ارتش به حالت آماده‌باش کامل درآید و شکی نیست که ادامه ارسال بالون‌های آتش‌زا و تظاهرات‌ در نواحی مرزی ممکن است در آینده به اتفاقات بزرگی منجر شود.

روز سه شنبه نیز «آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در توئیتی نوشت: با توجه به ارزیابی اوضاع امنیتی و آمادگی ارتش برای مقابله با فلسطینیها در حصار امنیتی غزه، تصمیم گرفته شد باردیگر با تقویت و اعزام نظامیان بیشتر، نیروهای ارتش در این منطقه تقویت شوند .

جنگ رژیم اسرائیل علیه  فلسطینیان در کرانه باختری و غزه (شمشیر قدس)  از روز (10 می) آغاز شد و روز (21 می) به دلیل ناتوانی ارتش این رژیم در مقابله با نیروهای مقاومت فلسطین و میانجی‌گری برخی بازیگران خارجی با درخواست آتش بس از سوی کابینه رژیم صهیونیستی به پایان رسید.

رژیم صهیونیستی باز هم غزه را بمباران کرد

کلیدواژه