عقرب 23, 1400 19:59 Asia/Kabul
  • هشدار حماس به رژیم صهیونیستی: با آتش بازی نکنید
    هشدار حماس به رژیم صهیونیستی: با آتش بازی نکنید

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به رژیم صهیونیستی هشدار داد که با آتش بازی نکند و مقاومت آماده است تا حملات را پاسخ دهد و لحظه‌ای در پاسخ محکم و سریع و ویرانگر به هرگونه تهاجم درنگ نخواهدکرد.

به گزارش رادیو دری،  جنبش حماس امروز یکشنبه در بیانیه ای به مناسبت سالگرد عملیات «حجاره السجیل» که در جنگ ۲۰۱۲ علیه نوار غزه صورت گرفت، اعلام کرد مقاومت  فلسطین که در خط مقدم آن گردان‌های عزالدین قسام قرار دارد و قدرت نظامی خود را افزایش داده، بارها با دشمن صهیونیستی وارد جنگ شده است.

حماس به همه مردم فلسطین وعده داد، آزادسازی فلسطین به زودی صورت خواهد گرفت و تأکید کرد نیروهای مقاومت فلسطین به اسرای این کشور وفادار خواهند ماند و آزادی آنان نیز امانت و دینی بر گردن آنان است.

حماس تصریح کرد، فلسطین سرزمین جهاد و خانه آزادگان است و دشمن بر ذره‌ای از خاک آن مشروعیت ندارد و راه مستمر مقاومت از غزه تا بیت المقدس امتداد دارد.

حماس با بیان اینکه تمام نقشه های صهیونیست ها برای تضعیف اراده و عزم ملت فلسطین، شکست خورده است، خاطر نشان کرد، جنگ حجاره السجیل نقطه عطفی در تاریخ جنگ با دشمن بود؛ زیرا در آن جنگ مقاومت با موشک‌های خود،  پایتخت سیاسی، نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی منهدم کرد.

حماس از همه مردم وگروه های کرانه باختری، قدس و  سراسر فلسطین خواست تا به هر نحوی، مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی را تشدید کرده و عرصه‌های درگیری با دشمن را گسترش دهند. 

«حجاره السجیل» به عملیات گردان‌های القسام در جنگ 2012 علیه نوار غزه (8 روزه) گفته می شود که برای اولین بار به سمت تل‌آویو موشک شلیک شد  و معادله نبرد تغییر کرد.این جنگ با ترور «احمد الجعبری» از فرماندهان بارز القسام توسط صهیونیست‌ها در نوار غزه آغاز شد.

هشدار حماس به رژیم صهیونیستی 

کلیدواژه