قوس 13, 1400 14:25 Asia/Kabul
  • اسماعیل هنیه: عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها باید هرچه سریعتر متوقف شود
    اسماعیل هنیه: عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها باید هرچه سریعتر متوقف شود

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت، امت اسلامی باید برای متوقف کردن سیاست عادی سازی روابط با اشغالگران صهیونیست تلاش کند.

«اسماعیل هنیه» امروز شنبه در گفت وگو با خبرگزاری مهر تاکید کرد، عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها باید هرچه سریع‌تر متوقف شود زیرا این سیاست چیزی شرّ و شرارت نیست. بدیهی است که عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها تنها خدمت به تل آویو است.

هنیه گفت، عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها هیبت امت اسلامی را زیر سوال می‌برد و تاریخ آن را نابود می‌سازد. از همین رو، ما از تمامی اقشار امت اسلامی دعوت می‌کنیم برای متوقف کردن سیاست عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی وارد عمل شده و در این زمینه تلاش کنند.

رئیس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد، عادی سازان روابط باید در سیاست خود تجدیدنظر کنند، چرا که عادی سازی چیز جز شرّ و شرارت نیست.

هنیه تاکید کرد، ما حکومت‌هایی را که به امضای توافقنامه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مبادرت ورزیدند به تجدیدنظر در این اقدام دعوت می‌کنیم. 

هنیه پیشتر در مراسم افتتاحیه دوازدهمین اجلاس «پیشگامان بیت‌المقدس» در استانبول گفته بود، نبرد شمشیر قدس نقطه تحولی مهم در روند مبارزه علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی بود. شمشیر قدس تنها با آزادسازی کل فلسطین و قدس و مسجد الاقصی در غلاف خواهد رفت.

رئیس دفتر سیاسی حماس تصریح کرد: قدس پایه و اساس نزاع با دشمن صهیونیستی است. مقاومت همچنان به آماده‌سازی و تقویت خود ادامه خواهد داد و مقاومت گزینه راهبردی ما بوده و خواهد بود. 

دستور «هنیه» برای بسیج حداکثری درمقابل اقدام انگلیس علیه حماس

کلیدواژه