جدی 01, 1400 08:27 Asia/Kabul
  • مقاومت فلسطین: انتفاضه و انقلاب، تنها راه نجات مردم است
    مقاومت فلسطین: انتفاضه و انقلاب، تنها راه نجات مردم است

گروه های مقاومت فلسطین از مردم این کشور خواستند که مقابله با دشمن صهیونیستی را افزایش دهند و تأکید کردند که انتفاضه و انقلاب، تنها راه نجات آنان از جنایات صهیونیستهاست.

به گزارش رادیودری، گروه های مقاومت فلسطین روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام  کردند، جنایات و تجاوزات ظالمانه رؤسای زندانهای صهیونیستی ضد اسرای زن و مرد فلسطینی  باعث نخواهد شد که اراده و عزم آنان در هم شکند.

در بیانیه گروه های فلسطینی آمده است، رژیم صهیونیستی مسئول رخدادهای زندان های خود است و هرگونه عملیات از سوی فلسطینیان ضد زندانبان های صهیونیست، صرفا پاسخی به جنایات این رژیم است.

گروه های فلسطینی ضمن تبریک عملیات های استشهادی در کرانه باختری رود اردن و قدس تأکید کردند، این عملیاتها ثابت می‌کند که مقاومت همچنان در میدان حضور دارد و جوانان فلسطینی نیز مانند گذشته، انقلابی هستند.

صهیونیست‌ها برای دستیابی به اهداف توسعه‌طلبانه خود روزانه به مناطق مختلف فلسطین حمله می کنند. در این درگیری ها شماری از فلسطینیان به شهادت رسیده و یا زخمی می شوند.

اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی درحالی است که پیشتر گروه‌های مقاومت فلسطین به صهیونیست‌ها درباره هرگونه اقدام تجاوزکارانه علیه فلسطینیان در قدس و کرانه باختری هشدار داده اند.

مقاومت و انتفاضه، تنها راه بازپس‌گیری فلسطین و قدس

کلیدواژه