دلو 12, 1400 19:10 Asia/Kabul
  • هکرها دست از سر شرکت‌های صهیونیستی بر نمی‌دارند
    هکرها دست از سر شرکت‌های صهیونیستی بر نمی‌دارند

پس از هک دوربین‌‌های مداربسته در اراضی اشغالی، یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات پستی در فلسطین اشغالی هک شد.

حملات سایبری علیه شرکت‌ها و نهادهای رژیم صهیونیستی طی هفته‌های گذشته تشدید شده است. شرکت پشتیبانی «گلد باند» که مسؤولیت اداره کارخانه کشتی‌سازی رژیم صهیونیستی را بر عهده دارد، اعلام کرد مورد حمله سایبری قرار گرفته است.

پیش از این نیز گروه هکری موسوم به «عصای موسی» از هک موفقیت آمیز دوربین‌های مداربسته در خیابان‌های فلسطین اشغالی و دوربین‌های شرکت «رافائل» فعال در زمینه تولید تسلیحات نظامی برای ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد. 

«آمیتای زیو» خبرنگار روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» با انتشار ویدیوئی اعلام کرد، شرکت صهیونیستی «e-post» فعال در زمینه ارائه خدمات پستی و تحویل مرسولات هک شده است و صندوق‌های پستی این شرکت به صورت خودکار باز می‌شوند و عبارت‌ «شما هک شدید» و «مرگ بر اسرائیل» به دو زبان انگلیسی و عربی در مانیتورها به نمایش در می‌آید.

«گیل شوواد» مدیر شرکت نرم افزاری آمریکایی - اسرائیلی «Check Point» اذعان کرده بود، اسرائیل آمادگی مقابله با حملات سایبری در سطح مورد نیاز، به ویژه در زیرساخت‌هایی مانند سیستم آب و غیره را ندارد.

حملات سایبری به گزینه ای قدرتمند و کم هزینه برای جنگ تبدیل شده اند و حملات سایبری گروههای مختلف به زیرساخت های رژیم صهیونیستی و دسترسی به اطلاعات حیاتی و انتشار آنها، منجر به فرو ریختن عظمت توخالی سایبری این رژیم شده است.

حمله سایبری گسترده به نشریات صهیونیستی با این پیام :«به شما نزدیکیم»

کلیدواژه