حوت 23, 1400 09:33 Asia/Kabul
  • مقاومت فلسطین: عملیات اربیل نشانه دست بالای مقاومت است
    مقاومت فلسطین: عملیات اربیل نشانه دست بالای مقاومت است

جبهه خلق برای آزادی فلسطین - فرماندهی کل یکشنبه شب در بیانیه ای ضمن تمجید از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مراکز "موساد" Mossad (سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی) در اربیل عراق تصریح کرد، مقاومت دست برتر را دارد.

بامداد روز یکشنبه 2 پایگاه جاسوسی "موساد"  در اربیل عراق هدف موشک‌های نقطه زن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با اشاره به هدف قرار گرفتن مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها توسط موشک‌های نقطه زن، خاطرنشان کرد، این عملیات؛ پاسخی به جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی بوده است. 
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بیانیه  با تاکید بر اینکه امنیت و ثبات ایران اسلامی خط قرمز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد، تکرار هرگونه شرارت با پاسخ‌‎های سخت، قاطع و ویرانگر مواجه خواهد شد.

به گزارش رادیو دری، جبهه خلق برای آزادی فلسطین - فرماندهی کل با تمجدید از عملیات موشکی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد، جمهوری اسلامی ایران ثابت کرد که در لحظه مناسب قادر است، ضربه‌ای دردناک به اسرائیل وارد کند و ابتکار عمل را در دست بگیرد.

"داوود شهاب" مسئول اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز ضمن تمجید از ضربات ضد صهیونیستی در اربیل عراق گفت: ضربات ایران به دشمن صهیونیستی تحولی مهم برای محاصره دشمن و ممانعت از گسترش نفوذ آن است.

شیخ "اکرم الکعبی" دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی "النجباء" عراق هم با بیان اینکه در حمله موشکی سپاه پاسداران، لانه صهیونیست‌ها هدف قرار گرفته شد، خاطرنشان کرد، خانواده بارزانی به دشمنان عراق پناه می‌دهد تا این کشور را تضعیف و تجزیه کنند و  بدین ترتیب منطقه کردستان هم از عراق جدا شود.

حجت الاسلام و المسلمین شیخ جواد الخالصی از علمای عراق نیز با اشاره به حضور سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال عراق گفت: رژیم صهیونیستی، منطقه کردستان عراق را خاستگاه خصومت علیه تهران، بغداد و آنکارا کرده است.

"علی شمخانی" دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی  ایران یکشنبه شب در توییتر با تاکید بر اینکه میدان و دیپلماسی ابزارهای تولید قدرت جمهوری اسلامی ⁧‫ایران‬⁩ هستند که به تناسب برای دفاع از منافع و ⁧‫امنیت ملی‬⁩ به صورت هوشمندانه به کار گرفته می‌شوند، افزود: تجربه بیش از 40 سال انقلاب اسلامی به مردم ایران آموخته که اتکا به شرق و غرب حقوق و امنیتشان را تامین نمی‌کند. ⁧‫

براساس اعلام منابع عراقی، دستکم 9 افسر موساد در عملیات موشکی بامداد یکشنبه سپاه پاسداران به هلاکت رسیده و تعدادی نیز زخمی شده اند.

در همین حال برخی منابع نیز از نابودی کامل مقرهای موساد خبر دادند.

۲ پایگاه موساد در اربیل هدف موشک قرار گرفت

مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها مورد هدف موشک‌های سپاه قرار گرفت

توییت شمخانی در واکنش به حمله موشکی سپاه به مقر موساد در اربیل

کلیدواژه