ثور 05, 1401 16:00 Asia/Kabul
  • \\\\\\\
    \\\\\\\"الزهار\\\\\\\": تشکیلات خودگردان، مزدورِ اسرائیل است

یکی ازرهبران جنبش حماس گفت:تشکیلات خودگردان، مزدورِ اسرائیل است و روابطش را با این رژیم عادی کرده است.

به گزارش رادیو دری، محمود الزهار یکی از رهبران جنبش حماس گفت: نوار غزه همیشه در معرض حملات اسرائیل قرار داشت ولی در عملیات "شمشیر قدس"، غزه توانست تئوری امنیت اسرائیل را خدشه‌دار کند.
محمود الزهار در گفتگو با شبکه العالم گفت: فتح تغییر نکرده است، آنها همچنان همکاری امنیتی با اسرائیل را مقدس بر می شمارند و عملیات مقاومت علیه اشغالگران اسرائیلی را محکوم می کنند.

وی با اشاره به این موضوع که در عملیات "شمشیر قدس"، غزه توانست تئوری امنیت اسرائیل را خدشه‌دار کند، گفت: آنچه در مسجدالاقصی اتفاق می‌افتد همان تجربه سال گذشته‌ای است که به عملیات "شمشیر قدس" منجر شد.

الزهار در این گفت و گو با اشاره به این که فرار تحقیرآمیز آمریکا از افغانستان برای کسانی که می خواستند به آمریکا پناه ببرند درس هایی داشت گفت: آمریکا رهبر صهیونیسم مسیحی و حامی عادی سازی و صهیونیسم و علیه اعراب و مسلمانان است.

وی گفت: شمشیر قدس نیز پیام های خود را داشت و من فکر می کنم که جهان عرب و اسلام اکنون باید در معادلات روابط خود بازنگری کند و جهان عرب باید بداند با اسلام می تواند به اهداف کلی دست یابد و به اهدافی فراتر از وعده های آخرت دست یابد، زیرا وعده آخرت مقدمه خواهد بود.

هشدار جنبش حماس درباره خطرات عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی

کلیدواژه