ثور 14, 1401 09:46 Asia/Kabul
  • ممانعت رژیم اشغالگر قدس از پخش اذان در مسجدالاقصی
    ممانعت رژیم اشغالگر قدس از پخش اذان در مسجدالاقصی

سخنگوی رسمی جنبش جهاد اسلامی فلسطین واکنش به اقدام نظامیان اشغالگر قدس در ممانعت از پخش اذان در مسجدالاقصی را خواستار شد.

مسجدالاقصی به عنوان نماد اصلی هویت اسلامی - فلسطینی شهر بیت المقدس همواره هدف اقدامات ویرانگرانه رژیم اشغالگر قدس قرار داشته است.

به گزارش رادیو دری، "طارق عزالدین" سخنگوی رسمی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در کرانه باختری ممانعت نظامیان رژیم صهیونیستی از پخش اذان در مسجدالاقصی با تحریک شهرک نشیان صهیونیست را تداوم تجاوز ضد مقدسات و تعرض آشکار به شعائر دینی مسلمانان برشمرد.

عزالدین تاکید کرد، ممانعت پلیس رژیم صهیونیستی از پخش اذان در مسجدالاقصی تجاوزی خطرناک ضد خطوط قرمز است و باید علیه این سیاست جنایتکارانه اقدام شود.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین افزود،  تداوم اقدامات تروریستی نظامیان اشغالگر قدس ضد مقدسات اسلامی تحریک احساسات فلسطینی‌ها و مسلمانان است.

عزالدین در عین حال بر مسامحه نکردن جنبش جهاد اسلامی در عمل به وظیفه مقدس خود در دفاع از مقدسات و ملت فلسطین و سرزمین آنها با استفاده از تمام ابزارها و طرق تا زمان بیرون راندن اشغالگران و آزادی فلسطین تاکید کرد.

این مقام جنبش جهاد اسلامی ملت فلسطین در قدس و اراضی اشغالی را به ضرورت آمادگی در مسجدالاقصی برای مقابله با تجاوزات و تهدیدات اشغالگران و شهرک نشینان صهیونیست دعوت کرد.

مدیر مسجد الاقصی: مسجدالاقصی متعلق به تمام مسلمانان جهان است

کلیدواژه