ثور 29, 1401 14:09 Asia/Kabul
  • دستپاچگی صهیونیست‌ها از ترس پهپادهای حزب‌الله
    دستپاچگی صهیونیست‌ها از ترس پهپادهای حزب‌الله

رسانه‌های صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار و شنیده شدن صدای انفجار در مرزهای فلسطین اشغالی با لبنان خبر دادند.

به گزارش رادیو دری، رژیم صهیونیستی امروز پنج شنبه با فعال کردن گنبد آهنین مدعی سرنگونی پهپاد حزب‌الله شد اما دقایقی بعد رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که در این تشخیص اشتباه کرده و آژیرهای هشدار هم به اشتباه به صدا درآمده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد، هیچ شیء پرونده‌ای از لبنان وارد حریم هوایی این رژیم نشده و فعال کردن گنبد آهنین در نتیجه یک اشتباه در تشخیص بوده است.

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد، ارتش این رژیم به سمت پهپاد خودی شلیک کرده است.

دو روز پیش نیز ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد، پدافند هوایی این رژیم یک پهپاد جنبش حزب‌الله لبنان را در مرزهای شمالی سرنگون کرده است.

رژیم صهیونیستی از دو دهه پیش سامانه‌های دفاعی را با هزینه‌های سنگین تعریف کرده و مدعی بود که این سامانه‌ها، امنیت این رژیم را تضمین می‌کند. 

در سال‌های اخیر علی‌رغم توان نظامی رژیم صهیونیستی در حوزه‌های موشکی، هسته‌ای، دریایی و هوایی، پرستیژ نظامی این رژیم با اصابت راکت‌های کوتاه برد نیروهای مقاومت به شهرک‌های صهیونیستی از بین رفته است. 

سامانه «گنبد آهنین» رژیم صهیونیستی به عنوان افتخار صنعت دفاعی این رژیم علی‌رغم هزینه‌های فراوان با چالش‌های اساسی در رهگیری موشک‌های مقاومت مواجه شده است؛ چالش‌هایی که خود صهیونیست‌ها نیز به آن معترفند و تاکنون راه حل مشخصی برای آن نیافته‌اند.

صهیونیسم ، خانه عنکبوت((اذعان رسانه های صهیونیستی به فروپاشی ارتش و پلیس رژیم صهیونیستی))

 حزب الله لبنان : رژیم صهیونیستی باردیگر طعم ذلت و شکست را چشید

کلیدواژه