جوزا 23, 1401 18:05 Asia/Kabul
  • افشای اطلاعات نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی در شبکه‌های اجتماعی
    افشای اطلاعات نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی در شبکه‌های اجتماعی

منابع رسانه‌ای از افشای اطلاعات نظامی و امنیتی رژیم موقت صهیونیستی درشبکه‌های اجتماعی خبر دادند.

حملات سایبری به گزینه ای قدرتمند و کم هزینه برای جنگ تبدیل شده اند و حملات سایبری گروههای مختلف به زیرساخت های رژیم صهیونیستی و دسترسی به اطلاعات حیاتی و انتشار آنها، به فرو ریختن عظمت توخالی سایبری این رژیم منجر شده است.

به گزارش رادیو دری، ارتش رژیم موقت صهیونیستی و «شین بت»، نهاد امنیتی این رژیم در بیانیه ای اعلام کردند که سه مظنون به دلیل افشای اطلاعات محرمانه نظامی در شبکه‌های اجتماعی دستگیر شده‌اند.

در این بیانیه آمده است، دوغیرنظامی و یک سرباز به دلیل انتشار پست‌ در شبکه‌های  اجتماعی که ظاهراً حاوی اطلاعات طبقه‌بندی شده بودند، بازداشت شده‌اند.

در بیانیه نهاد امنیتی رژیم صهیونیستی آمده است، مظنونان متهم هستند که برای انتشار اطلاعات برای کسب اعتبار در اینترنت با یکدیگر همکاری می‌کنند و تحت فشار هیچ جاسوس نبوده‌اند.

کانال تلگرامی «صابرین نیوز»  نیز از حمله جدید سایبری به رژیم صهیونیستی خبر داد.

صابرین نیوز گزارش کرد، گروه « Sharpboys» وبگاه‌های گردشگری رژیم صهیونیستی حاوی اطلاعات و کارت‌های اعتباری ۲۰۰ نفر را مورد حمله سایبری از نوع حمله بدافزاری قرار داد.

صابرین نیوز همچنین از یک حمله سایبری شدید از سوی یک تیم عراقی ضد زیرساخت‌های رژیم صهیونیستی و هک شدن سامانه معاملاتی بورس تل‌آویو خبر داد و نوشت که این سامانه از دسترس خارج شده است.

 حمله سایبری به زیر ساخت های رژیم صهیونیستی

کلیدواژه