سرطان 13, 1401 12:01 Asia/Kabul
  • افشای ۱۰ مورد اطلاعات محرمانه وزارت جنگ رژیم صهیونیستی
    افشای ۱۰ مورد اطلاعات محرمانه وزارت جنگ رژیم صهیونیستی

منابع عبری از ۱۰ مورد افشای اطلاعات حساس و محرمانه مرتبط با فعالیت‌های امنیتی رژیم صهیونیستی علیه ایران در دو ماه اخیر خبر داده و این رخداد را به منزله شکستی اطلاعاتی توصیف کرده اند.

به گزارش رادیو دری، شبکه صهیونیستی کان در گزارشی اعلام کرد: مقامات اسرائیلی به تازگی متوجه شده اند که در دو ماه اخیر ۱۰ مورد افشای اطلاعات حساس و محرمانه در ارتباط با فعالیت‌های امنیتی و تحرکات اسرائیل علیه ایران رخ داده است.

بنابراین گزارش، در پی این رویداد خطرناک امنیتی برای رژیم صهیونیستی، بنی گانتز وزیر جنگ این رژیم انجام تحقیقات درباره علت این حادثه را خواستار شده است.

بنابر اعلام شبکه صهیونیستی کان، به نظر می‌رسد موضوع نشست محرمانه میان «آویو کوخاوی» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی با «فیاض الرویلی» رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح عربستان سعودی در مصر، یکی از موارد افشا شده باشد.

در همین زمینه، مقامات رژیم صهیونیستی اعلام کرده اند اولویت آنها شناسایی منبع افشای این اطلاعات است و نگرانی اصلی آنها این است که این رخدادها موجب آسیب وارد کردن به روند اقدامات جاسوسی و امنیتی این رژیم در آینده شود.

حملات سایبری به گزینه ای قدرتمند و کم هزینه برای جنگ تبدیل شده اند و حملات سایبری گروههای مختلف به زیرساخت های رژیم صهیونیستی و دسترسی به اطلاعات حیاتی و انتشار آنها، به فرو ریختن عظمت توخالی سایبری این رژیم منجر شده است.

بنت اعتراف کرد؛ حملات سایبری علیه رژیم صهیونیستی

کلیدواژه