سرطان 22, 1401 18:48 Asia/Kabul
  • رژیم صهیونیستی ۶۰ فلسطینی را به شهادت رسانده است
    رژیم صهیونیستی ۶۰ فلسطینی را به شهادت رسانده است

روزنامه صهیونیستی هآرتص نوشت: ارتش اسرائیل در شش ماه گذشته ۶۰ فلسطینی را به شهادت رسانده و حتی یک نظامی خود را در این مورد بازداشت نکرده است.

به گزارش رادیو دری، روزنامه صهیونیستی هآرتص در گزارشی نوشت: ارتش اسراییل در شش ماه گذشته ۶۰ فلسطینی را به شهادت رسانده ولی حتی یک مورد از عاملان جنایت ضد فلسطینیان را بازداشت نکرده و یا هیچ پیشرفتی در لایحه اتهام ضد نظامیان صورت نگرفته است.

در این گزارش آمده است: بیشترین تعداد شهدای فلسطینی در شهر جنین با ۲۶ شهید،  بیت لحم و نابلس نیز هر کدام با ۹ شهید بوده است.

هآرتص افزود: طبق اعتراف منابع نظامی رژیم صهیونیستی، علت اصلی به شهادت رسیدن شهروندان فلسطینی یورش‌های روزانه به شهرهای فلسطین و در صدرآنها جنین است.

بر اساس این گزارش، یک چهارم شهیدان زیر ۱۸ سال سن دارند  و همچنین ۴ زن فلسطینی نیز با گلوله نظامیان در این مدت به شهادت رسیده اند.

حقوق مردم مظلوم فلسطین بیش از هفتاد سال است که زیر چکمه‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی له می‌شود؛ این رژیم در این مدت وحشیانه‌ترین جنایت‌ها را ضد فلسطینی ها مرتکب شده است.

در ماه های اخیر حملات نظامیان صهیونیست به فلسطینیان شدت گرفته است و نظامیان صهیونیست در بسیاری از موارد با شلیک مستقیم گلوله فلسطینیان را هدف قرار می‌دهند.

قصور عمدی پزشکی؛ علت شهادت بانوی فلسطینی در بند اسرائیل

شهادت نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست

کلیدواژه