میزان 02, 1401 19:03 Asia/Kabul
  • زخمی شدن ۵۰ فلسطینی از جمله ۱۱ کودک در کرانه باختری
    زخمی شدن ۵۰ فلسطینی از جمله ۱۱ کودک در کرانه باختری

نظامیان اشغالگر صهیونیست حداقل پنج فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت و ۵۰ نفر دیگر از جمله ۱۱ کودک را زخمی کردند.

به گزارش رادیو دری، مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین از دستگیری تعدادی از فلسطینی‌ها در یورش نظامیان اشغالگر صهیونیست به کرانه باختری خبر داد و افزود: نظامیان اشغالگر با یورش به اردوگاه آوارگان «بلاطه» در شرق نابلس، ۲ فلسطینی را بازداشت کردند.

این رسانه فلسطینی، یورش نظامیان صهیونیست به منطقه را عامل درگیری مسلحانه در بامداد شنبه اعلام  وتصریح کرد : سه فلسطینی دیگر در ایست و بازرسی «بیت فوریک» در شرق نابلس بازداشت شده‌اند.

براساس گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، یک جوان فلسطینی نیز در خانه‌اش در روستای «کفرعین» در شمال غرب رام‌الله بازداشت شد.

این در حالی است که درگیری فلسطینی‌ها با نظامیان اشغالگر در شهر «الطور» برای دومین روز متوالی ادامه دارد. مردم این منطقه به کشته شدن «محمد ابوجمعه» به دست پلیس رژیم صهیونیستی اعتراض دارند.

پایگاه خبری «میدل ایست مانیتور» نیز در گزارشی از زخمی شدن حداقل ۵۰ فلسطینی از جمله ۱۱ کودک در حملات رژیم صهیونیستی به کرانه باختری از جمله قدس شرقی خبر داد.

صهیونیست ها همچنین به فلسطینیان ساکن شهرک های «بیت دجن» و «بیتا» در ولایت نابلس و «کفر قدوم» در «شرق قلقیلیا» که علیه شهرک‌سازی تظاهرات کرده بودند، حمله کردند.

نظامیان صهیونیست حتی نمازگزاران در مسجد الاقصی و روستاهای رام‌الله را هدف قرار دادند.

زخمی شدن ده‌ها فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست

کلیدواژه